Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ evlendi

Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, HD Group'un veliahtı Kaan Demirağ ile Beşiktaş'taki bir otelde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Haberler 06.02.2021 - 10:51

Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ evlendi

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin kızları Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz ay nişanlandığı HD Group'un veliahtı Kaan Demirağ ile dünya evine girdi.

Beşiktaş'taki bir otelde aile arasında yapılan nikahta, Aslışah Alkoçlar Özgür Masur imzalı sade bir gelinlik tercih etti. 

Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin katıldığı düğünde, nikâh memurunun sorusuna Alkoçlar’ın bağırarak verdiği evet yanıtı dikkat çekti.

HAMİLELİK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde hakkında hamilelik haberleri çıkan Aslışah Alkoçlar, iddiaları sosyal medya hesabından yalanlayarak,

“İleride olmasını çok isterim ancak şu an için böyle bir durum yok. Lütfen hakkımda asılsız haber yapmayı bırakın” şeklinde konuşmuştu.

ASLIŞAH ALKOÇLAR KİMDİR?

1993 doğumlu olan Aslışah Alkoçlar, Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızlarıdır. Ablası ise Engin Altan Düzyatan ile evli olan Neslişah Alkoçlar'dır.

Londra’da işletme üzerine eğitimini tamamlayan Alkoçlar, Alaçatı’da bir butik otel işletmeye başlayarak meslek hayatına ilk adımını attı.

Moda ve gıda sektörüyle de ilgili olan Aslışah Alkoçlar, iş insanı Kaan Demirbağ ile 2021 ocak ayında nişanlandı, 5 Şubat Cuma günü ise nikah masasına oturdu.

KAĞAN DEMİRAĞ KİMDİR?

HD Group'un sahibi Demirağlar'ın oğlu olan Kağan Demirağ 37 yaşındadır.

Kaan Demirağ, 2009 yılında o dönem sevgilisi olan Nur Atan'a yaptığı görkemli evlilik teklifi ile gündeme gelmişti. İkili kısa bir süre sonra nikah masasına oturmuştu ancak daha sonra boşanmıştı.

Daha sonra adı Aslışah Alkoçlar ile anılan Kaan Demirağ bir süre önce Alkoçlar ile nişanlanmıştı.

Kaan Demirağ HD Group'un Genel Kurul Başkanlığı'nı üstleniyor.

Ekstrem sporlara merakı olduğu bilinen Demirağ'ın, sık sık seyahat ettiği de sosyal medya paylaşımlarından görülüyor.

VIDEO: SEFİRİN KIZI 39. BÖLÜM FRAGMANI

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...