Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşmalarından sayılan CNR Avrasya Boat Show, 12-20 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

İlişkili Haberler


Dünyaca ünlü yerli ve yabancı markaların en yeni teknelerini ve ekipmanlarını sergileyeceği fuar yedi salonda 75 bin metrekare alanda gerçekleştiriliyor.

Dev organizasyona 500’e yakın motoryat ve yelkenli imalatçısı, ithalatçı, malzeme ve ekipman üreticisi katılıyor.

Fuarın ürün grupları arasında ayrıca tekne aksesuvarları, tekne inşa malzemeleri, su sporları donanımları, deniz giysi ve aksesuvarları ile acil durum ve kurtarma malzemeleri gibi çok çeşitli ürünler yer alıyor.

Denizcilik sektörünün yoğun ilgi gösterdiği CNR Avrasya Boat Show, 12-20 Şubat tarihlerinde 11.00–20.00 arasında ziyarete açık olacak. 18 Şubat tarihinde ise fuar 22.00’ye kadar gezilebilecek.

ÖDÜLLÜ TEKNELER, YENİ MODELLER
Geçtiğimiz ay Düsseldorf ve Londra’da yapılan fuarlarla seçilen “Yılın Avrupalı Yatları” ve “Yılın Motoryatları”ndan çok sayıda model de Avrasya Boat Show’da boy gösterecek.

Türkiye’de ilk kez bu fuarda sergilenecek birbirinden iddialı ve maharetli 2011 modellere yandaki galeriye tıklayarak göz atabilirsiniz.