Avşar kızının gizli operasyonu

Son zamanlarda kilolarıyla dikkat çeken Hülya Avşar buna bir türlü çözüm bulamıyordu. Çektirdiği fotoğraflarda bu sorununu photoshopla inceltme yöntemiyle çözen Avşar, röportajlarında ise sık sık “Estetik ameliyatlara karşıyım, doğallıktan yanayım” diyordu. Ünlü sanatçıyla ilgili önceki gün ilginç bir iddia gündeme geldi.

Avşar kızının gizli operasyonu

Vatan'ın haberine göre; iddialara göre Avşar kilolarıyla ilgili yapılan eleştirilerden bıktı ve fazlalıklarından kurtulmaya karar verdi. Bunun için de plastik ve estetik cerrahı Dr. Osman Oymak’ın kapısını çaldı. Ancak Avşar kızının doktorundan tek bir ricası vardı, bu operasyonun çok gizli bir şekilde gerçekleşmesi.

28 Mayıs Cumartesi günü Osman Oymak’ın şoförü ünlü sanatçıyı sabah erken saatlerde Tarabya’daki evinden aldı. İstikamet ise Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi’ydi. Hastaneye de gizlilik açısından Avşar’ın adına herhangi bir kayıt açılmadı. Osman Oymak ekibiyle birlikte operasyonu yönetti. Ve birkaç saat sonra Avşar kızı aynı şekilde evine bıraktırıldı.

"HASTANE VE DOKTOR BİLGİLERİ DOĞRU"
Avşar ise bu iddiaya basın danışmanı Serkan Karakaplan aracılığıyla şöyle yanıt verdi:

“Hastane ve doktor bilgileri doğru ama koltuk altımdaki yağ bezesini aldırmak için oradaydım. Başkalarına benzemem, yaptırsam söylerdim.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...