'Aylarca hazırlandım, canı sağolsun'

"Yok Böyle Dans" jürisinden son anda çıkarılan Asena'dan ilk yorum geldi.

Haberler 11.10.2011 - 15:13

'Aylarca hazırlandım, canı sağolsun'

Jüri koltuğuna oturmaya hazırlanan Asena’nın yerine, geçtiğimiz yıl aynı programda yarışıp birinci olan Azra Akın’la anlaşıldı. Ünlü oryantalin programdan çıkarılmasına ise eski sevgilisi İbrahim Tatlıses’in evliliği hakkında yaptığı açıklamaların neden olduğu öne sürüldü.

İddiaya göre Tatlıses, Acun Ilıcalı’dan Asena’yı programın kadrosundan çıkarmasını istedi.

Bu haberler üzerine Acun’dan; "Azra ile Tatlıses Asena’yı Kovdurdu" ve "İbrahim Tatlıses’in Acun Ilıcalı’yı aradı"  haberleri kesinlikle yalandır. Azra Akın’ın Asena’yı istemediği doğrultusundaki iddiaların da gerçekle en ufak bir ilgisi yoktur. Kendisinin bu konuda en ufak bir talebi de bulunmamıştır. Asena ile “Survivor” yarışmasında birlikte sorunsuz çalışılmış ve proje her iki tarafın da memnuniyeti ile bitmiştir. Bundan sonraki Acunmedya projelerinde de Asena ile çalışmamız her zaman mümkün olacaktır" açıklamasında bulunmuştu.

"KISMET DEĞİLMİŞ"
Bu sözler üzerine gözler ünlü oryantale çevrildi. Asena, “Aylardır yarışmaya hazırlanıyordum. Yoğunlaştığım tek şey ‘Yok Böyle Dans’tı. Konsantre olmuştum. Ama kısmet değilmiş, herkesin canı sağolsun” dedi.

Ünlü oryantalin, açıklamasındaki sitemkar sözler dikkat çekti.
Sayfa Yükleniyor...