NTV

Ayrılık iddialarına açıklama (Murat Dalkılıç-Merve Boluğur)

Yaşam

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile oyuncu eşi Merve Boluğur'un evliliklerinde kriz çıktığı, evlerini ayırdıkları iddia edilmişti. Bu iddialara Dalkılıç'ın menajerinden açıklama geldi.

Murat Dalkılıç'ın menajeri Mert Siliv yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı. Siliv şöyle konuştu: Çok mutlular, evliliklerinde hiçbir sorun yok. Hatta daha iki gün önce Fatih Ürek sosyal medya hesabından Merve ve Murat ile fotoğrafını paylaştı. Bu dedikoduları kim nasıl uyduruyor anlamış değiliz. Murat şu an evinde uyuyor daha ulaşamadım. Merve ise dizi setinde. Her şey yolunda" dedi.

"BOŞANMIYORUZ"

Dalkılıç ise Instagram hesabından yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı. Dalkılıç şu sözleri dile getirdi: Çok geç saatlere kadar çalıştım sabaha kadar o yüzden ancak uyandım, yazılanlara şaşırdık oldukça ve ancak cevap verebiliyorum. Evimdeyim, Merve de sette boşanmıyoruz! Sevgiler..."

İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Boluğur ise, "Muratın dediği gibi haberler yalandır..boşanmıyoruz! sevgiler" notunu düşerek eşinin paylaştığı fotoğrafı Instagram sayfasına taşıdı. 

Çift 2015 yılında Adile Sultan Yalısı’nda dünyaevine girmişti.
Çift 2015 yılında Adile Sultan Yalısı’nda dünyaevine girmişti.

Fatih Ürek iki gün önce Instagram hesabından Boluğur ve Dalkılıç çifti ile çekilmiş bir karesini paylaşarak altına, "Komşumun gece baskını" notunu düşmüştü. 

FATİH ÜREK'İN PAYLAŞIMI

ETİKETLER