NTV

Baba oğul aynı mitingte

Yaşam

Başbakan Erdoğan’ın Aydın’da düzenlediği mitingte, 28 yıllık polis memuru Çetin Aktaş (52) ile bir yıllık polis memuru oğlu Erhan Aktaş (23) birlikte görev yaptı.

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın mitinginde görev yapan 2 bin 200 polisten meslekte 28 yılını tamamlayan Çetin Aktaş (52) ile bir yıllık polis memuru oğlu Erhan Aktaş (23) birlikte görev yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın mitinginde alınan güvenlik önlemleri kapsamında Aydın'daki polis memurlarının haricinde Balıkesir, Manisa, Uşak, Giresun ve Sinop illerinden de Çevik Kuvvet polisleri takviye gelerek Aydın'da görev yaptı.

Toplam 2 bin 200 polisin bulunduğu mitingde Aydın Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde görevli Başpolis Memuru Çetin Aktaş ile Balıkesir Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görev yapan oğlu Erhan Aktaş yan yana çalıştı.

Oğlu ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Çetin Aktaş, "Meslekte 28'inci yılımı doldurdum. 17 yıldır Aydın'da görev yapıyorum. Evladımın da aynı mesleği seçmesinden onur duyuyorum" dedi.