Babalar Günü'nde ücretsiz benzin

Danimarka'da bir benzin istasyonu, Babalar Günü'nde ücretsiz benzin dağıtacağını duyurdu. Ücretsiz benzin alamayan müşterilere ise kahve, çay ve pasta servisi yapılacak.

04.06.2014 - 12:07

Babalar Günü'nde ücretsiz benzin

Danimarka'nın Fredericia şehrinde Snaremosevej 180 adresindeki Statoil adlı benzin istasyonu, Babalar Günü'nde ücretsiz benzin dağıtacak.

Benzin istasyonundan yapılan açıklamada, aracına benzin alan sürücülerin yüzde 82’sini erkeklerin oluşturduğuna dikkat çekilerek “Benzin istasyonunda benzin alan, arabasını süpüren, temizleyen, yıkayan sürücülerin yüzde 82’sini erkekler oluşturuyor. Ancak anneler gününde hiçbir anne unutulmaz iken, babalar gününde erkekleri hatırlayanların sayısı çok az oluyor. Biz de babalar gününe dikkat çekmek ve babaların unutulmamasını sağlamak için böyle bir karar aldık. Saat 09.00 ile 12.30 arasında istasyonumuzdan benzin alanlardan ücret alınmayacak” denildi.

Benzin istasyonu, babalar için Miles adlı özel bir tankın söylenen saatlerde açık olacağını ücretsiz benzin alamayan müşterilere de kahve, çay, pasta servisi yapılacağını bildirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...