Balotelli'ye kız arkadaşından son şans

İtalyan futbolunun yaramaz çocuğu Mario Balotelli ile ilişkisini iki ay önce noktalayan ünlü model Raffaela Fico, hamile olduğunun ortaya çıkmasından sonra eski sevgilisine bir şans daha tanımaya karar verdi.

Haberler 03.07.2012 - 16:07

Balotelli'ye kız arkadaşından son şans

Daha önce Cristiano Ronaldo ile de birliktelik yaşayan 24 yaşındaki İtalyan model, kendisini aldattığı için ayrıldığı ünlü futbolcu Mario Balotelli’den çocuk sahibi olacağını açıkladı.

Balotelli’den ayrı olduğu dönemde hamile kaldığının ortaya çıkması Fico’yu şaşırtmış. Ancak durumdan Almanya-İtalya Avrupa Futbol Şampiyonası Yarı Final maçından hemen önce haberdar olan Mario Balotelli’nin olumlu tepkisi ikiliyi ilişkilerini yeniden denemeye itmiş.

"Mario’ya hamile olduğumu söylediğimde bunun hayatında aldığı en güzel haber olduğunu söyledi" diyen İtalyan model, sevgilisinin iyi bir baba olacağından emin olduğunu vurguladı.

İtalya’da yayınlanan Big Brother programıyla ünlenen Rafaella Fico, bebeğin cinsiyeti henüz belli olmasa da ismini Mario Balotelli’nin koyması konusunda uzlaştıklarını açıkladı.

Sayfa Yükleniyor...