'Bana niye Burak'ı getirmediniz'

Magazin portalı ‘Gecce.com’un 10’uncu yaş kutlaması, pek çok ünlü simayı buluşturdu. Kutlama güzeldi, geceden çıkan haberse Bülent Ersoy’un Burak Özçivit aşkı oldu!

Haberler 13.10.2011 - 15:28

'Bana niye Burak'ı getirmediniz'

Nahide’deki geceye iş, sanat ve cemiyet dünyasından kalabalık bir davetli grubu katıldı. Ajda Pekkan’ın sahneye çıktığı gecenin ağır toplarından biri de Bülent Ersoy’du. Gazetecilerle sohbet eden Diva, dizileri kaçırmadığını söylerken, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın favorisi olduğunu belirtti.

Ersoy, “Çarşamba günleri telefonlara bakmıyorum. Ev yansa cevap vermem. Yeni giren çocuğu da (Burak Özçivit) beğeniyorum” dedi.

Gazetecilerin genç oyuncunun da geceye katıldığını hatırlatması üzerine Ersoy şakayla karışık sitem etti: “Bu gece buradaydı demek. Niye bana getirmediniz?”

Gecede ayrıca iki dargın isim de barıştı. İzzet Çapa, kendi mekanında tartıştığı Özcan Deniz’e zeytin dalı uzattı.

Çapa, anlaşmaya uymadığı ve söz verdiği halde popüler şarkılar yerine sadece kendi eserlerini seslendirdiği için geçen yıl sahneden indirdiği Deniz’le barıştı.

Çapa, Deniz’den özür dileyip onu sahneye davet etti. Deniz de daveti geri çevirmedi ve “Ben kimseye kin beslemem. İzzet’e de kırgın değilim” dedi.

Sayfa Yükleniyor...