Barış, Dicle'ye olan duygularıyla yüzleşiyor

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan onuncu bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Bölümün ardından yayınlanan ön izleme sahnesinde ise Barış’ın abisiyle yaptığı konuşma, onu Dicle’yle ilgili duygularıyla yüzleştiriyor.

26.10.2020 - 11:15

Barış, Dicle'ye olan duygularıyla yüzleşiyor

Menajerimi Ara dizisinin dün akşam yayınlanan 10. bölümü yine sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasındaydı. Sadi Celil Cengiz’in de yer aldığı bölümde; Cengiz’in bulunduğu projeyi bırakıp başka bir projede yer almak için kendini temizlik hastası gibi gösterme çabası Dicle’nin gözünden kaçmadı.

BARIŞ DUYGULARIYLA YÜZLEŞİYOR

Dizinin hemen ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise Büyük ilgi gördü. Uzun zaman sonra barıştığı abisi Aydın’la dertleşen Barış, Emir’in Dicle’ye olan ilgisinden duyduğu rahatsızlığı anlatırken Dicle’ye olan duygularıyla yüzleşti.

Menajerimi Ara 11. bölüm ön izleme sahnesi

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI

Menajerimi Ara, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. dizi hesaplarından paylaşılan #benimsınavım etiketiyle binlerce yorum yapan seyirci, dizinin nabzını saniye saniye tuttu.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Sayfa Yükleniyor...