Başrolünde Chadwick Bosemen'in olduğu Black Panther filminin oyuncuları kimlerdir?

Marvel evreninin 3. dünya ülkesi olarak bildiği Wakanda’nın kralı olarak bildiğimiz Black Panther filminin başrolünde Chadwick Boseman oynamıştır. Filmi 16 Şubat 2018 tarihinde on sekizinci Marvel filmi olarak izledik. Peki Black Panther filmi oyuncuları kimlerdir? Black Panther’i canlandıran Chadwick Boseman öldü mü? İşte tüm detaylar…

Haberler - ntv.com.tr 10.09.2020 - 15:14

Başrolünde Chadwick Bosemen'in olduğu Black Panther filminin oyuncuları kimlerdir?

'ın son zamanlarda oldukça popüler kahramanı Black Panther, T'Chaka'nın oğlu T'Challa'dır. Herkesin 3. dünya ülkesi olarak bildiği Wakanda'nın kralıdır. Karakter ilk defa Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde görünmüştür.

BLACK PANTHER FİLMİNİN KONUSU NEDİR? 

Babasının ölümünün ardından tahta sahip çıkmak isteyen prens T'Challa, teknolojik açıdan çok gelişmiş olan ülkesi Wakanda’ ya geri döner. Döndüğünde ihanet ve tehlikeyle burun buruna gelen genç kral, iç karışıklık çıkmadan ülkesini korumak ve düşmanlarını yenmek üzere harekete geçer.

Karakterin yetenekleri ise, Black Panther'in duyuları ve fiziksel özellikleri normal bir insana göre oldukça üstündür. Stratejik ve taktiksel bir zekaya sahip, çevik ve hızlı bir karakterdir. Üstün teknolojisiyle zırhı da ona dayanıklık kazandırmaktadır.

FİLMİN KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Filmin oyuncuları arasında Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Letitia Wright, Danai Gurira gibi isimler yer alıyor.

BLACK PANTHER CHADWİCK BOSEMAN YAŞAMINI YİTİRDİ

Marvel serisinin filmlerinden olan "Black Panther" filminde başrolde oynayan ABD'li aktör Chadwick Boseman'ın kolon kanseri nedeniyle 41 yaşında hayatını kaybettiği, filmlerin çekildiği sırada hastalığının devam ettiği bildirildi.

KARA PANTER FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...