Bayramda sinema ve müziğin efsaneleri NTV'de 'İyi Bayramlar' programında

NTV Bayram Ekranı'nda usta oyuncular ve müzisyenler bir araya geliyor. Sinema ve müzik dünyasının efsane isimleri NTV'de 'İyi Bayramlar' programında seyirci karşısına çıkıyor.

ntv.com.tr 21.06.2017 - 17:49 | Son Güncelleme : 22.06.2017 - 11:29

Bayramda sinema ve müziğin efsaneleri NTV'de 'İyi Bayramlar' programında

NTV'nin deneyimli sunucuları Oğuz Haksever, Gülay Afşar, Buket Aydın Baykal, Burcu Kaya ve Özlem Yurt bayramda usta sanatçılarla bir araya geliyor, keyifli bir bayram sohbeti yapıyor.

Gönül Yazar'dan Kenan Doğulu'ya, ilk kez bir TV programında yan yana gelen Yılmaz - Mustafa Erdoğan'dan Mehmet Ali Erbil'e, Ahmet Özhan'dan Lale Belkıs'a, Manço Kardeşler'den Yetkin Dikinciler'e, sinema ve müzik dünyasının usta ismi Işıl Yücesoy'a özel isimler bu bayram NTV'de...

GÜLAY AFŞAR, GÖNÜL YAZAR, MEHMET ALİ ERBİL VE KENAN DOĞULU İLE BULUŞUYOR

Gülay Afşar bu bayram Türk sahnelerinin en şık, en özel assolistlerinden Gönül Yazar'la, TV fenomeni Mehmet Ali Erbil ve Türk pop müziğin en sevilen sanatçılarından Kenan Doğulu ile buluşuyor.

Her biriyle çocukluklarında yaşadıkları bayramlardan günümüze, kariyerlerinin ilk yıllarından bugüne, aile ve özel hayatlarından gelecek hayallerine sıcak ve samimi sohbetlere imza atıyor.

GÖNÜL YAZAR İLE GÖRKEMLİ GAZİNO YILLARINA YOLCULUK

Türk sahnelerinin unutulmaz assolistlerinden Gönül Yazar, bayramda Gülay Afşar'la Pera Palas Oteli'nde bir araya geliyor.

Kızı Yasemin Simavi ve torunlarıyla yıllardır görüşmediğini, bu nedenle bayramların ve özel günlerin buruk geçtiğini anlatan Yazar, geçmiş yıllara, hatıralara uzanıyor.

İzmir'de başlayan hikayesini, anne ve babasının ayrılığıyla dağılan ailesini, yakın zamanda kaybettiği kardeşi Belma Özyeğiner'i anıyor.

Çocukluğunda radyoda dinlediği Müzeyyen Senar'ın hayatını değiştirdiğini anlatan Yazar "Onunla tanışabilmek için şarkıcı oldum" diyor.

İzmir'de 14 yaşında Ege Ses Kraliçesi seçilerek müzik hayatına adım atan, Ankara Radyosu'nda uzun yıllar eğitim alan sanatçı, İstanbul'a gelişini, ilk gazinolara çıkışını, Zeki Müren'den Behiye Aksoy'a birlikte çalıştığı assolistleri, yıllar sonra assolist olarak zirveye çıkışını NTV'de anlatıyor.  Uzun yıllar birlikte çalıştığı, yakın dostu Zeki Müren'in onu iki kez gazinodan nasıl kovdurduğuna dair samimi açıklamalar yapıyor. 

KENAN DOĞULU İLE MÜZİĞE VE AİLESİNE DAİR SAMİMİ BİR BAYRAM SOHBETİ

Bu yaza "İlk Adımı Sen At" şarkısıyla giren Türk pop müziğin en üretken, en enerjik isimlerinden Kenan Doğulu, Gülay Afşar'la Raffles Otel'de buluşuyor.

Söze ailesiyle geçirdiği çocukluk bayramlarıyla başlıyor. Müzisyen babası Yurdaer Doğulu, annesi Serpil Doğulu, kardeşleri Ozan ve Canan'la çocukluğunda yaşadığı unutulmaz anıları anlatıyor.

Bayramlarda hala annesinin evinde ailece bir araya geldiklerini anlatan Doğulu, eşi Beren Saat'le ve yeğenleriyle bayram ritüellerini paylaşıyor. Çocukluğundan bu yana özel günlerde ve bayramlarda müziğin hep başrolde olduğunu söyleyen Doğulu, küçük yaşlardan itibaren ağabeyi Ozan Doğulu ile başlayan müzik kariyerini detaylarıyla NTV'de anlatıyor.

Eşi Beren Saat'le yaşadığı aşkı, birlikte paylaştıkları hayatı, hobilerini ve beraber yapmayı sevdikleri şeyleri Gülay Afşar'la paylaşıyor.

MEHMET ALİ ERBİL İÇİNİ GÜLAY AFŞAR'A DÖKÜYOR

Star TV'de yayınlanan Türk Malı dizisi ve Çarkıfelek yarışmasıyla gündemde olan Mehmet Ali Erbil, dizi setini NTV'ye açıyor.

20 yıl sonra ilk eşi Nergis Kumbasar'la başrolleri paylaştığı "Türk Malı" dizisinden, yıllardır adıyla özdeşleşen Çarkıfelek yarışmasına kariyerinin unutulmaz işlerine dair detayları Gülay Afşar'a anlatıyor. Babası Sadettin Erbil'le yaşadıklarından eşleri ve çocuklarıyla ilişkilerine, çocukluğunun bayramlarından günümüzde ailesiyle geçirdiği zamanlara, geçmişten günümüze samimi açıklamalarda bulunuyor.

OĞUZ HAKSEVER, AHMET ÖZHAN'IN EVİNE KONUK OLUYOR

Oğuz Haksever,  tasavvuf müziğin en önemli yorumcularından Ahmet Özhan ile Yeşilköy'deki evinde bir araya geliyor.

Ahmet Özhan, Oğuz Haksever'e Anadolu'da geçen çocukluğundan eski bayramlara, Bebek Belediye Gazinosu'nda başlayan müzik kariyerinden Tasavvuf Müziği çalışmalarına geçmişten günümüze hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunuyor.

BUKET AYDIN BAYKAL, YILMAZ-MUSTAFA ERDOĞAN'I BULUŞTURUYOR, LALE BELKIS'IN EVİNE KONUK OLUYOR

NTV sunucusu Buket Aydın Baykal, bu bayramda özel söyleşilerle ekrana geliyor.

Türk sinema, tiyatro ve sahnelerinin üretken kardeşleri Yılmaz Erdoğan ve Mustafa Erdoğan ilk kez NTV'de bayram sohbetlerinde bir araya geliyor.

İkili kalabalık ailelerinden Ankara'dan İstanbul'a geliş hikayelerine, filmlerinden sahne performanslarına birçok konuda Buket Aydın Baykal'a içini döküyor.

Sohbet boyunca eksik olmayan tek şey Mustafa ve Yılmaz Erdoğan'ın esprileri ve kahkahalar oluyor.

LALE BELKIS'LA MÜZİKTEN SİNEMAYA, RESİMDEN EDEBİYATA SANAT DOLU BİR SOHBET

Buket Aydın Baykal'ın ikinci konuğu oyuncu ve müzisyen Lale Belkıs oluyor.

Buket Aydın, Türkiye'nin ilk milli mankeni olan, Yeşilçam'ın kadın karakter oyuncusu Belkıs'la Moda'daki evinde bir araya geliyor.

Belkıs, çocukluk bayramlarından 14 yaşında mankenliğe adım atış hikayesine, Atıf Yılmaz'la yaptığı filmlerden müzik kariyerine, geçtiğimiz yıllarda kaybettiği hayat arkadaşı

Yalçın Otağ'a dair samimi açıklamalar da bulunuyor. Lale Belkıs'ın sanat dolu yaşamından izler NTV'de ekrana geliyor.

BURCU KAYA, MANÇO KARDEŞLER VE YETKİN DİKİNCİLER İLE BİR ARAYA GELİYOR

Burcu Kaya, Kadıköy Moda'da Barış Manço Müzesi'nde, Manço kardeşlerle buluşuyor. Doğukan ve Batıkan Manço, babaları Barış Manço'yu anlatıyor.

İki kardeş babalarıyla geçirdikleri çocukluk ve bayram günlerinden, birlikte gittikleri seyahatlerden babalarıyla birlikte yaşadıkları özel anılara birçok konuda samimi açıklamalar da bulunuyor.

Babalarının hayatlarındaki izlerini anlatan Manço kardeşler, Barış Manço için hayata geçirecekleri yeni projelerden de söz ediyor.

YETKİN DİKİNCİLER İLE GEÇMİŞTEN BUGÜNE BİR BAYRAM SOHBETİ

NTV spikeri Burcu Kaya, usta oyuncu Yetkin Dikinciler'le oyunculuk üzerine sohbet ediyor. "Babam ve Oğlum", "Mavi Gözlü Dev" gibi unutulmaz filmlerde rol alan Dikinciler, oyunculuk macerasını NTV'de anlatıyor. Babası asker olduğu için Anadolu'nun birçok şehrini gezen Dikinciler, çocukluğunda yaşadığı bayramları, babasıyla ve ailesiyle geçirdiği zamanları, konservatuvar yıllarını, sinema ve tiyatro serüvenini Burcu Kaya'ya anlatıyor.

ÖZLEM YURT, EFSANE OYUNCU VE MÜZİSYEN IŞIL YÜCESOY'LA BULUŞUYOR

NTV spikeri Özlem Yurt ise bayramda efsane oyuncu ve müzisyen Işıl Yücesoy'la bir araya geliyor. Geçen yıl "Zamansız" albümüyle 37 yıl sonra müziğe geri dönen, Çağan Irmak filmleri ve dizileriyle gönüllerde taht kuran, şimdilerde "Aşk ve Mavi" dizisinde ekranlara gelen Yücesoy, hayatına ve sanat kariyerine dair unutulmaz anılarını Özlem Yurt'a anlatıyor.

Kırklareli'nde geçen çocukluğundan, o yıllardaki bayramlardan, ailesiyle yaşadığı zamanlardan söz eden Yücesoy, kızıyla ilişkisine dair samimi açıklamalar da yapıyor.

Sayfa Yükleniyor...