Bebek'in geleneksel neşesi: Bebek Şenliği

Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Bebek Şenliği, 3-5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliklerle Bebek Parkı'nı ve çevresini renklendiriyor.

24.05.2011 - 13:58

Bebek'in geleneksel neşesi: Bebek Şenliği

İstanbul'un en popüler ve canlı semti Bebek, 3-5 Haziran tarihlerinde yine alışveriş, müzik ve eğlenceye doyacak.

Bebek Parkı içerisinde yer alan, Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından organize edilen Bebek Şenliği, 03 Haziran Cuma günü Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'ın katılımıyla başlayacak ve açılış, Bebek'in gözde mekanlarında gerçekleşecek partilerle devam edecek.

Tüm gün Dinamo 103.8 DJ'lerinin performansları, akşamları ise farklı grupların konserleri ile Bebek Şenliği katılanlara keyifli anlar yaşatacak. 11:00-23:00 saatleri arasında konuklarına eğlenceli sürprizler sunan şenlik, 3 Haziran Cuma günü 18:00'de "Carnaval Turco" bandosu konseri ile başlayacak ve saat 20:00'de "Sattas" konseri ile devam edecek.

4 Haziran Cumartesi günü 17:30'da "Melis Danişmend" konseriyle başlayacak gece, 18:45'te "Kerim Soysal ve Vahram Gesar"ın DJ performansı ve 20:00'de "Can Bonomo" konseriyle şenlik katılımcılarına keyifli bir müzik deneyimi sunacak.

Şenlik, 5 Haziran Pazar günü 18:00'de "Social Inclusions" ve 20:00'de "Rebel Moves"un muhteşem performanslarıyla son bulacak.

Bebek Şenliği'nin müdavimleri arasında yer alan, Moda Tasarımcıları Derneği tarafından gerçekleştirilen Galatamoda, bu yıl da Türkiye'nin en önemli moda tasarımcıları ile birbirinden yetenekli genç moda tasarımcılarının koleksiyonları ile etkinlikte yerini alacak. Bahar Korçan, Gamze Saraçoğlu, İdil Tarzi, Tuvana Büyükçınar ve Simay Bülbül ve gibi Türkiye'nin en önemli moda tasarımcıları özel olarak hazırladıkları koleksiyonları tüm İstanbullular'a sunacak.

Vazgeçilmez lezzetleriyle ünlü gurme yiyecek ve içecek markalarının yer alacağı "Bebek Gurme Pazarı" ile birlikte bu yıl etkinliğe katılacak minikler de onlar için hazırlanan alanda eğlenceli aktiviteler, atölyeler, hobi ve oyun alanları ile şenliğin tadını çıkartacaklar.

Birbirinden seçkin markaların yer alacağı standlar, genç sanatçıların eserlerinden oluşan modern pazarlar, genç ve özgün tasarımcılar, vintage kıyafetler, el yapımı takılar, kitap, hediyelik eşya ve ev aksesuarları gibi çeşitli ürünler bu sene de Bebek Şenliği'nde sizleri bekliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...