Bellucci: İlham kaynağım Sharon Stone

Antalya'ya otel açılışına katılmak için gelen Monica Bellucci, güzellikte ilham kaynağının Sharon Stone olduğunu söyledi.

23.05.2009 - 17:56

Bellucci: İlham kaynağım Sharon Stone

Antalya'ya otel açılışı için gelen Hollywood ünlüleri gazetecilerin karşısına çıktı. Basın toplantısına Sharon Stone, Richard Gere, Monica Bellucci, ünlü şarkıcılar Seal ve Tom Jones katıldı. Toplantıyı çok sayıda yabancı ve Türk gazeteci takip etti.


Bir gazeteci, Sharon Stone ve Monica Bellucci'ye, "Güzel kalmayı nasıl başarıyorsunuz?" diye sorması üzerine her iki sanatçı birbirlerine bakarak gülümsedi.

Monica Bellucci, Sharon Stone'ye dönerek, "Benim ilham kaynağım Sharon Stone'dur" dedi.

Kendisini güzel bir ailesi olduğunu belirten Monica Belucci, "Güzelliğimin en büyük etkisi çevremdeki insanlardır" diye konuştu.

Sharon Stone ise, güzelliğin insanın iç hayatıyla ilgili olduğunu dile getirdi. İnsan hayatının iki bölüm olduğunu belirten Stone, bu konudaki görüşünü, "Hayatınızın birinci bölümünde size bir yüz verilir, ikinci bölümde ise hak ettiğiniz yüzü alırsınız. Güzellik yaşamı nasıl geçirdiğinizle ilgidir. Yaşamda ise huzur, hizmet, cömertlik yüzünüze yansır" diye ifade etti.

Bir İngiliz gazetecinin, Richard Gere'e dönerek Hoollywood ünlülerinin cinsel tercihleri konusunda daha açık olması gerektiğini belirtmesi üzerine Richard Gere, "Bence herkesin cinsel tercihi açık olması gerekir. Örneğin benim erkek kardeşim gay ve evli. Evlat edindiği çok güzel iki de çocuğu var" dedi.

SEAL: OTELDE OSMANLI ÇİZGİLERİ VAR
Sinema oyuncusu Monica Bellucci,  Mardan Palace'ta uzun süre tatil yapmak istediğini ancak şu anda bunun mümkün olmadığın belirterek, daha sonra tekrar Antalya'ya gelerek otelde kalacağını söyledi.

Sharon Stone basın toplantısının en neşeli ismiydi. Sharon Stone basın toplantısının en neşeli ismiydi.

Sharen Stone de, otelin yüzme havuzundan başlayıp, en küçük detayına kadar çok güzel olduğunu ifade etti. Stone, "İsmailov'un cömertliğinin detaylara yansıdığını görebiliyoruz. Özellikle kriz döneminde İsmmailov'un böyle bir istihdam sağlaması ve yatırım gerçekleştirmesi çok güzel bir şey. Seal ile birlikte açılışı sunacağım için de çok mutluyum" dedi.

Seal ise, tasarımdaki her şeyin İsmailov'un eseri olduğunu belirterek, bunun da inanılmaz olduğunu söyledi. İsmailov'u kutlamak gerektiğini belirten Seal, "Otelde Osmanlı İmparatorluğu çizgileri bulunuyor. Gerçekten burada Osmanlı İmparatorluğu'nun altın çağını hissettim. Bir yatırım yaparken, kültüre saygı duyup onu korumalısınız. İsmailov bunu başarmış" diye konuştu.

Türkiye'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Richard Gere, şöyle devam etti:

"Keşke Türkiye'yi gezip görebilmek için fırsatım olsaydı. Eşimle birlikte fazla tanınmadan bu sıra dışı ülkeyi gezmeyi çok istiyorum. Buraya geldim, çünkü Telman İsmailov, benim vakfıma çok ciddi bir bağışta bulundu."

Tom Jones ise 1990 yılında da Efes'te konser verdiğini hatırlatarak "Hiç böyle bir otel görmedim. Bugüne kadar gördüğüm en güzel otel" dedi.

İSMAİLOV: SANATÇILAR MİSAFİR
Mardan Palace Oteli'ni yaptıran Azeri asıllı Rus iş adamı Telman İsmailov bir gazetecinin "Neden böyle bir oteli Türkiye'de yapma gereği duydunuz" sorusuna "Bu otelin yanında Kremlin Palace var. Bunu bir Türk iş adamı inşa etmişti. Biz de İstanbul'un eserlerini bir otel kompleksinde bir araya getirelim istedik ve böyle bir otel yaptık" karşılığını verdi.

İsmailov, otelin maliyeti hakkındaki soruya ise, "Şu anda otelde görünenler bu yatırım karşılığıdır" diyerek maliyeti açıklamadı.

Bir Alman gazeteci, İsmailov'a, "Açılışı neden Hollywood ünlüleriyle yaptınız ve açılış ne kadara mal oldu" diye sordu. İsmailov da, herkesin sadece para konusuyla ilgilendiğini ancak kendisinin sanatçıları misafir olarak davet ettiğini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...