“Benim İşim” Paketi

Meslek Gruplarına Dört Dörtlük Çözüm: “Benim İşim”

“Benim İşim” Paketi

Meslek gruplarına özel çözüm: Benim İşim

Vodafone Türkiye, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı Vodafone İş Ortağım “Benim İşim” iletişim paketi ile Türkiye ekonomisinin kalbi olan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere mobil çözümler sunuyor, müşterilerine 3400 TL’ye kadar avantaj sağlıyor.

Vodafone İş Ortağım doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlardan oluşan dört farklı meslek grubu için oluşturduğu “Benim İşim” iletişim paketi ile meslek grubunun tüm mobil ihtiyaçlarını karşılarken, onlara ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve ana mesleki ihtiyaçlarında kullanabilecekleri indirimler sunuyor. Hayatlarının her alanında ayrıcalıklı hissetmelerini sağlıyor.

Her meslek grubunun farklı problemleri olduğunun farkında olan Vodafone İş Ortağım, Benim İşim paketi ile her meslek için farklı çözümler üretiyor.

Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı sağlıyor. Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor.

Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor, böylelikle dosya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar.

Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kâğıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılarak, avukatlık mesleği için son derece önemli arşivleme sürecini pratik hale getiriyor.   

Detaylı bilgi için tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...