Bensu Soral'dan Dilan Çiçek Deniz'e övgü

Etiler'de evlilik yolunda olduğu Hakan Baş ile görüntülenen oyuncu Bensu Soral, Çukur'la ekranlara dönen meslektaşı Dilan Çiçek Deniz'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

12.11.2017 - 10:43

Bensu Soral'dan Dilan Çiçek Deniz'e övgü

Bensu Soral ve evlilik hazırlığında olduğu Hakan Baş, önceki sabah Etiler-Bebek'te objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla kahvaltı yapan çift, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Baş, ne zaman evlenecekleri sorusuna “Biz zaten yüzüğü taktık, 2018’de yaz sonu gibi inşallah evleneceğiz. Mekan bakıyoruz” yanıtını verdi.

ARKADAŞINA ÖVGÜ

Soral’a ise “İçerde”deki rol arkadaşı Aras Bulut İynemli’nin yeni dizisi “Çukur”u nasıl bulduğu soruldu. 26 yaşındaki oyuncu arkadaşı Dilan Çiçek Deniz'in oyunculuğuna vurgu yaparak “Harika bir dizi olmuş. Kadro çok iyi. Dilan Çiçek Deniz de çok iyi dizide” dedi.

Deniz ise daha önce verdiği bir röportajda Soral ile benzetildikleri yönündeki bir soruya, "Aslında yan yana geldiğimizde çok benzemiyoruz ama bazı açılardan biz de birbirimizi görüp 'Aaa burada sana benzemişim' diyoruz. Hatta bir gün Bensu’yla dışarıda oturuyoruz, yanımıza biri geldi. 'Fotoğraf çektirebilir miyiz? Bu arada hanginiz küçüktünüz?' dedi" ifadelerini kullanarak yanıtlamıştı.

Sayfa Yükleniyor...