Berlusconi'nin özel yaşamı basında

İtalya'nın önde gelen gazetelerinden Corriere della Sera'nın bugünkü baskısında, başbakan Silvio Berlusconi'nin boşanma aşamasına geldiği ikinci eşi Veronica Lario'nun, evliliğin neden yıkıldığına dair görüşleri yer alıyor.

27.08.2009 - 09:29

Gazetede, Lario'nun yakın arkadaşı Maria Lattella'nın kaleme aldığı "Veronica Trendi" adlı kitaptan bazı bölümler yayımlanıyor.

İtalya'nın milyarder başbakanı Silvio Berlusconi'nin cinsel yaşamıyla ilgili skandallar, yaz aylarında dünya basınında geniş yer bulmuştu. Ancak İtalyan medyasında bu haberler neredeyse görmezden gelindi. Çünkü Berlusconi, aynı zamanda ülkenin en büyük medya patronu.

Ancak saygın Corriere della Sera gazetesi bugün, Berlusconi'nin boşanmak isteyen ikinci eşi Veronica'nın gayet açık sözlü yorumlarına yer veriyor.

'YOLUN SONU'

Veronica Lario eşini, 18 yaşındaki Napolili genç kız Noemi Letizia'yla ilişkisi konusunda yalan söylemekle suçluyor ve artık kocasının kendisini komik duruma düşürmesine engel olamadığını söylüyor.

Lario "Yolun sonuna geldim" diyor. Ancak, Berlosconi bir seks kliniğinde yardım aramayı düşünürse, boşanma kararını gözden geçirebileceğini de ekliyor.

Kitabın yazarı saygın İtalyan gazeteci Maria Lattella, Berlusconi'nin eşini, makul, sağduyulu ve güçlü bir aile duygusuna sahip bir insan olarak tanımlıyor.

Bu arada, Berlusconi'nin Cuma günü, deprem felaketi yaşayan L'Aquila kentinde, üst düzey bir Kardinal'in yöneteceği özel bir tövbe ayinine katılacağı belirtiliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...