Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena'dan o görüntülere açıklama

Bir mekanda tanıştığı esmer kadınla sabaha kadar eğlendiği iddia edilen ve otomobilde kameralara yansıyan Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşinden o görüntülere açıklama geldi.

22.05.2017 - 11:46 | Son Güncelleme : 23.05.2017 - 09:55

Beşiktaşlı Tosic'in eşi Jelena'dan o görüntülere açıklama

Duymayan Kalmasın programının haberine ve yayınladığı görüntülere göre, Dusko Tosic mekan çıkışı sabaha karşı 5 sıralarında esmer bir kadınla birlikte otomobiline bindiği, Tosic'in alkollü olduğu için direksiyonu valeye teslim ettiği öne sürülmüştü. 

Kameralarla görüntülendiğini fark eden esmer kadının ise yüzünü saklamaya çalışması sonrası Sırbistan'da şarkıcılık ve modellik yapan Jelena Karleusa'yla evli olan Tosic'in eşini aldattığı iddiaları ortaya atlmıştı.

"ARKADAŞININ NİŞANLISI"

Bu gelişmeler üzerine Jelena, sosyal medyada yaptığı açıklamada, "Sevgili Türk medyası, bu kadın Dusko'nun arkadaşının nişanlısı, hepsi o gece beraberdiler" dedi.

Dusko Tosic-Jelena Karleusa
Dusko Tosic-Jelena Karleusa

"İHANETİ AFFETMEM"

Dusko’nun 9 yıllık eşi, 2 kızının annesi ve Beşiktaşlıların 'yenge' olarak hitap ettiği 38 yaşındaki Jelena verdiği bir röportajda “İhaneti affeder misiniz?” sorusuna şu cevabı vermişti: "Hayır, asla! Ayrıca Dusko benim gibi bir kadını aldatmaz.”

İŞTE TOSIC'İN O GÖRÜNTÜLERİ - İZLE

Sayfa Yükleniyor...