Brezilya Devlet Başkanı Playboy’da

Ekonomik kriz nedeniyle zor günler geçiren Playboy dergisi, bugün piyasaya çıkacak yeni sayısında, Devlet Başkanı Lula da Silva'nın ünlü bir dansçıyla çekilmiş fotoğrafına yer verdi.

NTV Haber 19.06.2009 - 00:18

Brezilya Devlet Başkanı Playboy’da

Ekonomik krize karşı yeni stratejiler geliştirmek amacıyla Rusya’da bulunan ve bugün ülkesine dönecek olan Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva, Playboy sürpriziyle karşılaşacak.

Tiraj artırmak için ilginç bir yola başvuran dergi, bugün piayasaya çıkacak yeni sayısında, Lula’nın Rio de Jenerio’lu ünlü bir dansçıyla birlikte çekilmiş fotoğrafını orta sayfasında yayımlayacak.

Basına sızan haberlerde, fotoğrafta, dansçının Lula’nın alnını öper gibi göründüğü kaydedilirklen, konuyla ilgili konuşan dansçı, 63 yaşındaki Lula ile Rio de Jenerio’daki gece kondu mahallerinden birisine yaptığı ziyarette tanıştığını ve kendisine hayran olduğunu belirtti.

Hükümet'ten, derginin fotoğrafı yayımlamak için izin başvurusu yapmadığı ve bunun herkes için sürpriz olduğu açıklaması geldi. Başkan Lula’nın, dergiye karşı yasal bir başvurada bulunup bulunmayacağı ise belirtilmedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...