Britney sevgilisinden dayak mı yedi?

Dramatik bir olay yaşadığında genelde insanların suratları asılır ancak sevgilisinin kendisine şiddet uyguladığına dair iddialar ortaya atılan Britney Spears aksine mutlu gözüküyordu.

03.12.2010 - 11:22

Britney sevgilisinden dayak mı yedi?

Star Magazine adlı tabloit dergi sevgilisi Jason Trawick'in şarkıcı Britney Spears'i dövdüğüne dair bir haber yayınladı. Ancak haberin yayınlandığı gün kameralara yakalanan çift iddiaların aksine gayet eğlenceli bir ruh halindeydi.

Beverly Hills'te bir ofisten çıkarken görüntülenen Britney Spears ilk başta gergin gözükürken sevgilisinin yanına gelmesinin ardından gayet mutlu gözüktü hatta bir sürü komik yüz ifadesi sergiledi.

Şarkıcının 2004 yılında 55 saat süren bir evlilik yaşadığı çocukluk arkadaşı Jason Alexander'ın iddialarını haber yapan dergi eski menajer yeni sevgili Trawick'in Britney'e şiddet uyguladığını, Spears'ın da bu durumu kendisine anlattığını yazdı.


Haberde Alexander ile Spears arasında olayla ilgili geçen konuşmanın kayıtlarının olduğu da yer aldı. TMZ adlı internet sitesine konuşan ses uzmanı Tom Owen ise kayıtlarla oynandığını ve sesin popstara ait olduğu söylemenin imkansız olduğunu söyledi.

İddialara Twitter'daki hesabından cevap veren yıldız "Star Magazine, Radar Online, Jason Alexander ve diğer yalancılar benim güney Lousianalı beyaz kıçımı öpün." yazdı. İddiaları kesin bir dille yalanlayan Spears, dergiye dava açmaya hazırlanıyor. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...