Mert Fırat: Çocuk oyuncu ile oynamak bu mesleğin en büyük hediyesi

Star TV'de 24 Ekim'de başlayacak Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat, bir dizide ilk kez baba rolünü canlandıracak olmasıyla ilgili "Çocuk oyuncu ile oynamak bu mesleğin en büyük hediyesi" diye konuştu.

20.10.2017 - 13:45 | Son Güncelleme : 20.10.2017 - 16:10

Mert Fırat: Çocuk oyuncu ile oynamak bu mesleğin en büyük hediyesi

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in yakışıklı oyuncusu Mert Fırat ekranda ilk kez baba olarak izleyici karşısına çıkacak.

CEMİYETİN BÜTÜN PARASINI YÖNETEN İŞ ADAMI

Merakla beklenen yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler’de Merve’nin (Aslıhan Gürbüz) kocası, cemiyetin bütün parasını yöneten, sert mizaçlı, dürüst ve ahlaklı iş adamı Serhan’ı canlandıran Fırat, yeni projesini anlattı.

Serhan karakterini oynamaktan büyük keyif alan oyuncu, çocuklarla da çalışmayı sevdiğini belirtti.

"ÇOCUK BAKIŞ AÇISINDAN UZAKLAŞIYORUZ"

“Aslında daha önce sinema filmlerinde baba karakterini canlandırdım. Baktığınızda dizi uzun vadeli bir çalışma süreci olduğu için Ufak Tefek Cinayetler bu yönden bir ilk olacak. Çocuk oyuncularla çalışmayı seviyorum. Çünkü onların o sürprizli hali bence bir oyuncu için çok keyifli ve de öğretici bir durum. Karşınızda ne yapacaklarını kestiremiyorsunuz hiçbir zaman. Malum hepimiz büyüdükçe çocuk reaksiyonlarından ve çocuk bakış açısından uzaklaşıyoruz. Bu yüzden bir oyuncunun en büyük hediyesi bence bir çocukla uzun vadede çalışmak. O yüzden ‘Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan karakterini canlandırmak çok kıymetli benim için”.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Ufak Tefek Cinayetler”, seyirciyi akıl oyunlarına davet eden, sürükleyici hikayesiyle 24 Ekim Salı akşamı Star Tv’de.

UFAK TEFEK CİNAYETLER FRAGMAN -İZLE

Sayfa Yükleniyor...