Bu sefer de Palin'in anılarıyla dalga geçtiler

Sol eğilimli The Nation dergisinin iki editörü, ABD başkan yardımcılığı için yarışmış Sarah Palin'in anılarıyla dalga geçerek yeni bir kitap yayımlıyor.

Haberler 27.10.2009 - 14:32

Bu sefer de Palin'in anılarıyla dalga geçtiler

ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin başkan yardımcısı adayı olan eski Alaska Valisi Sarah Palin’in anıları, “Going Rogue: An American Life/Kızıla Çalmak: Bir Amerikan Hayatı" adıyla gelecek ay raflardaki yerini alacak. Ama kitabın bir de rakibi olacak: "Going Rouge: An American Nightmare/Serseri Olmak: Bir Amerikan Kabusu".

Çok benzer bir kapakla çıkan ve Palin'le dalga geçen kitabı ise sol eğilimli The Nation'ın iki editörü hazırlamış. Kitabı yayımlayacak olan ise bu yılın başında kurulan OR kitapları.

Yayımevinden bir sözcü, bu dalga geçen kitabın Palin'in Alaska'nın Wasilla bölgesindeki kökleri, Cumhuriyetçilerin arasında ani yükselişi ve siyasi sahneyi domine etmesini incelediğini söyledi. Palin daha önce ünlü oyuncu Tina Fey tarafından çeşitli parodilerde tiye alınmıştı.

“Going Rouge”, Cumhuriyetçi Senatör McCain ile ABD başkan yardımcılığı için yarıştığı sırada kendisine yöneltilen suçlamalara atıfta bulunan küçük düşürücü bir terim aslında.

Sayfa Yükleniyor...