Burak Yılmaz baba oldu

Milli futbolcu Burak Yılmaz baba oldu. Yılmaz, sosyal medyadan duygusal bir mesaj yayınlayarak duygularını dile getirdi.

Haberler 21.08.2016 - 13:08

Burak Yılmaz baba oldu

Hamileliğinin ikinci ayında Burak Yılmaz'dan dayak yediği iddiasıyla boşanma davası açan İstem Yılmaz önceki akşam doğum yaptı. Yılmaz ikinci kez babalık heyecanı yaşadı. Geçtiğimiz sezon sonu Çin Süper Lig takımlarından Beijing Guoan'a transfer olan ve şuan da futbol hayatına burada devam eden 31 yaşındaki futbolcu kızının doğumunda yanında olamadı.

"BİR BABA İÇİN EN ZOR GECE"

Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile duygularını dile getirdi: "Hoşgeldin Derin'im... 23 Ağustosta gelecektin, ben de bu kadar uzakta olmayacak ve seni doğar doğmaz kucaklayacaktım. Bir baba için en zor gecelerden birini bir telefon kadar yakın ama dokunamayacak kadar uzaklarda yaşadım. Planladığımız tarihten erken gerçekleşen doğum nedeni ile ailemin yanında olamasam da, Allahıma çok şükür ki ikinci evladımız Derinim ve Eşim için sağlıklı bir doğum gerçekleşti. Dün gece hastaneye giden, ilgilenen, arayan ve destek olan herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah'ımdan herkese bu duyguyu nasip etmesini dilerim. Nazlım, Derinim hasretle sizi kucaklayacağım günü bekliyorum"

BURAK YILMAZ'IN PAYLAŞIMI:

2014 YILINDA EVLENDİLER

2008 yılında Antalya’da aile arasında İstem Atilla’yla nişanlanan Burak Yılmaz, 30 Mart 2009’da ayrıldı. Ancak çift 2014 Şubat ayında Antalya Kaleiçi’ndeki Arma Restoran’da düzenlenen nikah töreniyle evlendi. Yılmaz'ın nikah şahitliğini yakın arkadaşı ve milli futbolcu Selçuk İnan yaptı.

GOLÜ KIZINA HEDİYE ETTİ

Burak Yılmaz önceki akşam çıktığı maçta Beijing Gouan formasıyla bu sezon 3. golüne imza attı. Yılmaz yaptığı emzik hareketiyle attığı golü yeni doğan bebeği Derin'e hediye etti.

Sayfa Yükleniyor...