Dünyanın en büyük reasürans şirketlerinden biri olan Münich Re'ye bağlı Ergo şirketinde seks partisi düzenlendi. Yetkililerin açıklamasına göre; 2007'de yılında yapılan ve 100 kişinin katıldığı partiyi düzenleyen kişiler şirketten ayrıldı.

BBC Türkçe'de yer alan habere göre; seks partisi Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki bir termal otelde yapıldı. Partiye 100 personel ve 20 fahişe katıldı. Fahişeler, sigortacılarla kollarına taktıkları farklı renklerdeki bantlarla iletişim kurdu. Cinsel ilişkiden sonra ise kollarına damga vuruldu.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE AYRICALIK SAĞLANDI
Partiye katılan sigortacılardan biri, konukların spa'da fahişelerle istedikleri her şeyi yapabildiklerini belirtti ve şunları söyledi:

"Her ilişkiden sonra kaç kez yattıklarını görmek için fahişelerin kollarına damga vuruluyordu. Fahişlerin sarı ve kırmızı bantları vardı. Bir grup partiyi idare ediyordu. Diğer grup ise tüm arzularınızı yerine getiriyordu. Beyaz bantlılar ise yönetim kurulu üyeleri ve en iyi satış elemanları için ayrılmıştı."

Şirket sözcüsü de partiyi doğruladı ancak bunun personeli ödüllendirmek için her zaman başvurulan bir yöntem olmadığını söyledi.