'Carla Ekim'de doğuracak'

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi Carla Bruni-Sarkozy'nin hamile olduğuna dair söylentilere her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

13.05.2011 - 14:21

'Carla Ekim'de doğuracak'

Fransız cemiyet dünyası dergilerinden GALA, bu haftaki sayısında Carla'nın Ekim ayında doğuracağı ve ikizlerinin olacağı iddiasını ortaya attı. Dergiye göre; Fransız "first-lady" hamileliğini resmi olarak 26 Nisan'da Paris'in Odeon semtinde bulunan ekografi merkezinde öğrendi. Fransız Cumhurbaşkanlığı sözcüleri haberi doğrulamadı ancak yalanlamadı da...

Carla'nın Şubat ayından sonra, vücuda yapışan giysileri ön plana çıkaran geleneksel giyiniş tarzını terk edip, hamileliğine uygun kıyafetler giymeye başladığının gözlemlendiğine işaret eden GALA, "first-lady"nin 22 Nisan'da Paris'teki bir mağazadan hamile kadınlar için dizayn edilmiş özel giysiler satın aldığını aktardı.

Derginin duyumlarına göre, Carla, hamileliğini öğrendikten sonra, müdavimi olduğu mentollü Vogue sigaraları ve tekilalı Coronna biralarını içmeyi de derhal kesti.

Dergiye göre, Carla'nın doğuracak olması Fransız Cumhurbaşkanlığında protokol ednişesi de yaratmış durumda. Nicolas Sarkozy'nin bu yılın ikinci yarısından itibaren gelecek yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için kampanyada olacağına dikkat çeken GALA, Carla'nın kampanyada yer alamayacağı ve bu nedenle kendisine yeni bir rol arandığını yazdı.

Dergi, Sarkozy çiftinin bebeklerini büyütmek için Paris'te yeni bir daire aradığının konuşulduğunu da aktarıyor.

GALA'ya konuşan IPSOS kamuoyu araştırmalar enstitüsü başkanı Jean-Marc Lech ise Carla'nın hamileliğinin Nicolas Sarkozy'nin oylarının artmasına yaramayacağı, aksine ters etki yapabileceği öngörüsünde bulundu. Lech, Fransızların, hamilelik değil, "hamileliğin ardındaki niyetleri sorgulayacakları" görüşünü savundu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...