Catherine Zeta Jones rehabilitasyonda

Catherine Zeta Jones eşi Michael Douglas'ın kanser tedavisi gördüğü dönemde yaşadığı stresten dolayı 'manik depresif bozukluk' teşhisiyle kliniğe yattı.

NTV Haber 14.04.2011 - 14:16

Catherine Zeta Jones rehabilitasyonda

Hollywood'un sevilen yıldızlarından Catherine Zeta Jones zor günler geçiriyor. 41 yaşındaki aktris eşinin gırtlak kanserine karşı verdiği mücadelenin ardından bitkin düştü.

41 yaşındaki ünlü yıldız yaklaşık beş günlüğüne bir akıl sağlığı kliniğine yattı. Halkla ilişkiler temsilcisi Jones’un şimdi kendini muhteşem hissettiğini ve iki yeni filme başlamak üzere olduğunu açıkladı.

Kendisi gibi Oscar ödüllü eşi Michael Douglas'a gırtlak kanseri teşhisi konmasının ardından zor bir yıl geçirdiği belirtilen yıldızın manik depresyon olarak bilinen rahatsızlığı, kişinin ruh hallerinde ani değişimlere neden olmasıyla biliniyor.

Uzmanlar, kişinin yoğun üzüntü, umutsuzluk ve öfke duygularıyla aşırı neşeli ve enerjik haller arasında gidip gelmesine neden olan rahatsızlığın ilaç ve terapiyle tedavi edilebildiğini söylüyor.

Douglas ailesi Disneyland'de, Kasım 2010. Douglas ailesi Disneyland'de, Kasım 2010.

Her ne kadar Michael Douglas geçtiğimiz Ocak'ta kanseri yendiğini açıklasa da, deneyimli oyuncunun zorlu bir tedavi süreci geçirdiği biliniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...