Cem Yılmaz yuhalandı!

"Ekşi Sözlük" internet sitesinin 12. yaşgünü için özel bir parti düzenlendi ancak yanlış verilen etkinlik bilgisi sözlük yazarlarını kızdırdı.

14.02.2011 - 10:01

Cem Yılmaz yuhalandı!

Ekşi Sözlük’ün 12. doğum günü, önceki akşam Hilton Convention Center’da düzenlenen partiyle kutlandı. Cem Yılmaz’ın gecede sahne alacağını sanan sözlük yazarları, ünlü komedyen gösteri yapmayınca sloganlar atarak yuhaladı.

Milliyet gazetesinin haberine göre; partiye, yalnızca sözlük yazarları ve onların bir davetlisi katılabiliyordu. Az sayıda basın mensubu ve özel davetlinin içeri alındığı gecede, Cem Yılmaz’ın da sahne alacağı  sanılıyordu. Oysa ki açıklanan programda böyle bir bilgi yoktu.

Yalnızca, "18.00-19.30 arasında Cem Yılmaz tarafından hazırlanan ve içeriğini bizim bile tam olarak bilmediğimiz çok gizli etkinlik" sözleri programda yer alıyordu.

Sözlük yazarları bu cümleyi yanlış  yorumladı. "Çok gizli etkinlik", Cem Yılmaz’ın yazarlarla özel olarak konuşmasıydı.

Komedyene ayrılmış odaya bazı yazarlar birer dakikayla alınıyor, fotoğraf çektirip sohbet ediyordu.

Bundan haberi olmayan sözlük yazarları, komedyeni beklemekten yoruldu. Bu sırada sahneye çıkan biri, "4.5 saattir dışarıda bekleyen arkadaşlarımız var. Lütfen yazarlığınızı gösterin ve protestomuza katılın" çağrısını yapınca salonun yarısı dışarı çıkıp slogan atmaya başladı.

Hedef, davetlileri içeri almayan organizasyon yetkilileri ve sahneye çıkmayan Cem Yılmaz’dı.  Olaylar karşısında şaşıran Yılmaz ise, mekanı terk etti.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...