'Çember' yeni sezon yarın akşam başlıyor

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği ANS’nin iddialı projesi Çember, 27 Eylül Çarşamba saat 20:00 de Star TV’de başlıyor.

26.09.2017 - 11:35

'Çember' yeni sezon yarın akşam başlıyor

Yeni sezon öncesi kadrosuna Olgun Toker’in “Cumali Komiser” olarak katan Çember'in başrolleri Pelin Akil, Barış Bağcı ve Anıl Altan maceraya kaldığı yerden devam ediyor. 

Gizemli dosyaları aydınlatmak amacıyla Barış Başkomiser önderliğinde bir araya gelen özel ekip, aksiyonu yüksek, 6 yeni filmle sıra dışı olayları yeni sezonda da çözmeye devam edecek.

Serinin ilk filmi “Çember- Hayalet Gemi”de Ülkü Duru, Asena Girişken ve Nuri Küçük de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

HAYALET GEMİ: ÖZET

İlk film Çember-Hayalet Gemi’de konuk oyuncu Ülkü Duru’yu sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak.

5 yıldızlı bir otelin kral dairesinde çifte bir cinayet işlenmiştir. Ekibimiz olay yerine geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşır. Yüksekova Terörle Mücadele Masasından davaya atanan Cumali (Olgun Toker) adında yeni komserimiz cesetler üzerinde ilk araştırmayı yapmaktadır.

Faruk El Basri adındaki Suudi Arabistanlı bir işadamı ve otel görevlisi Canan’ı kim, neden ve ne şekilde öldürmüştür?

Kamera kayıtları incelenir ve cinayetler işlendikten hemen sonra odadan çıkan başka bir genç kızın daha olduğu öğrenilir. Adının Samira olduğu anlaşılan Suriyeli bu göçmen kız kimdir?

Otel görevlisi Canan’ın aslında otelde çalışmadığının anlaşılması ile olaylar daha da karmaşık bir hal alır.

YENİ SEZON FRAGMANI (VİDEO) - İZLE

Sayfa Yükleniyor...