Cips paketinden fare çıktı

İngiltere'de bir kadın marketten yeni aldığı cips paketinin içinden yavru fareler çıkınca şoke oldu.

14.12.2010 - 16:02

Cips paketinden fare çıktı

Liz Wray, cuma günü bir süpermarket zincirinin Aston'daki şubesinden bir paket cips satın aldı. Müşteri paketi açtığında yarım düzine kadar yavru fareyle karşılaştı.

Wray, pembe renkteki yavru farelerin McCoys adlı markaya ait cips paketinin içinden çıkmasıyla şoke olurken, hemen cep telefonuyla farelerin fotoğraflarını çekip mağaza müdürüne gitti. Ancak mağaza yetkililerine durumu anlattığında aldığı tepkiyle daha da şaşırdı.

"İşyerinden bir arkadaşımlaydım. Cips almak için uzandı ve çığlık atmaya başladı. Aniden paketten küçük pembe şeyler çıktı ve önümüzde duruyorlardı. Yarım düzine kadarlardı ve cipslerdeki farklı deliklerden tımanıyorlardı, gözlerimize inanamadık." diye olay anını anlatan 40 yaşlarındaki kadın, mağaza müdürüne olanları anlattığında "Fazla bir şey yapamıyoruz çünkü yakında bir kanal ve demiryolu var, fareler buradan geliyorlar." diye bir cevap aldığını söyledi.

Markettekilerin uyarısı üzerine yaptığı tek şeyin farelerin üzerine bir karton kutu koymak ve marketteki o koridoru kapatmak olduğunu ifade eden Wray, mağazanın kapatılmaması üzerine şikayette bulunduğunu açıkladı.

Olayın yaşandığı Tesco marketlerinin sözcüsü ise olayla ilgili üzüntülerini bildirirken sorunla ilgilenildiğini ve artık problem kalmadığını savundu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...