Cory Monteith'in ölüm nedeni kesinleşti

Kanada'da 2,5 ay önce otel odasında ölü bulunan genç oyuncu Cory Monteith'in alkol ve eroin nedeniyle öldüğü kesinleşti.

Anadolu Ajansı 03.10.2013 - 12:32

Cory Monteith'in ölüm nedeni kesinleşti

The British Columbia Adli Tıp Kurumundan yapılan açıklamada, Monteith'in ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmanın tamamlandığı belirtilerek, ünlü yıldızın ölü bulunduğu otel odasında enjeksiyon iğnesinin ve kaşık içerisinde eroin kalıntılarının bulunduğu hatırlatıldı.
     
Kurumun hazırladığı raporda, yere yığılmış halde ölü bulunan Monteith'in odasında boş alkol şişelerinin de olduğu ifade edilerek, toplanan verilerin ünlü yıldızın bulunmadan saatlerce önce öldüğüne işaret ettiği bildirildi.

Otel görüntülerinde ünlü yıldızın, binaya tek başına girdiğini gösteriyor.
     
Türkiye'de de yayınlanan Glee dizisindeki Finn Hudson rolüyle tanınan Monteith'in cesedi, 14 Temmuz'da Fairmont Pacific Rim otelinin 21. katındaki odasında otel görevlisinin ünlü yıldızın otelden ayrılma saatini kaçırması nedeniyle durumdan şüphelenmesi üzerine bulunmuştu.
     
Daha önceden de madde bağımlılığı tedavisi kapsamında bir sağlık kurumuna yatmayı kabul eden Monteith'nin 19 yaşında da aynı nedenle rehabilitasyon tedavisi gördüğü belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...