'Dayakçı koca' rolünü gerçeğe taşıdı

'Alemin Kıralı' dizisinde canlandırdığı eşini döven Kubat karakteriyle tanınan Metin Yıldız, eşini Elvan Yıldız'ı dövdüğü iddiasıyla geceyi polis merkezinde geçirdi.

31.03.2012 - 12:44

'Dayakçı koca' rolünü gerçeğe taşıdı

Eşi Elvan Yıldız’ı daha önce dövdüğü gerekçesiyle boşanacakları ileri sürülen Metin Yıldız, iddiaya göre, eşi Elvan Yıldız ile birlikte balıkçı lokantasında içki içti. Siyavuşpaşa Sarmaşık Sokakta bulunan evlerine dönen Yıldız çifti, saat 03:00 sıralarında nedeni henüz bilinmeyen bir sebepten tartışmaya başladı.

Bunun üzerine Metin Yıldız eşine Elvan Yıldız’a yumruk ve tekme attı. Elvan Yıldız’ın çığlıkları üzerine komşuları ailenin kavgasını polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri Metin ve Elvan Yıldız’ı şikayetçi oldukları gerekçesiyle Bahçelievler Polis Merkezi’ne getirdi.

Polislere eşinin kendisini sürekli dövdüğünü söyleyen Elvan Yıldız, darp raporu alınması için Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Burada yapılan sağlık kontrolünün ardından Elvan Yıldız, polis merkezinde ifade verdi.

'POLİS ÇOCUĞUYUM, AĞABEYİMİ ZİYARETE GELDİM'
İfade sonrasında eliyle yüzünü gizlemeye çalışan Elvan Yıldız’ın yüzündeki şişlikler dikkat çekti. Elvan Yıldız, basın mensuplarının sorularına yanıt vermeyerek polis otomobiliyle annesinin evine gitti. Daha sonra ifade veren Metin Yıldız ise çıkışta, “Ben polis çocuğuyum. Bir ağabeyimi ziyarete geldim. Hiç bir şey yok" dedi.

Metin Yıldız, basın mensuplarının eşinizi dövdüğünüz iddia ediliyor sorusuna ise cevap vermedi. Yıldız çiftinin ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...