Diaz: Toplum kadına baskı yapıyor

Hollywood’un ünlü oyuncusu Cameron Diaz popüler bir yaşam dergisinin son sayısına verdiği röportajında kız arkadaşlarıyla ilişkilerini ve bebek sahibi olma konusundaki düşüncelerini anlattı.

29.05.2012 - 10:38

Diaz: Toplum kadına baskı yapıyor

ABD’li ünlü oyuncu Cameron Diaz popüler bir yaşam dergisinin son sayısına verdiği röportajında kendisi gibi oyuncu olan çocukluk arkadaşı Drew Barrymore ile olan yakın ilişkisini anlatırken toplumun kadına bakış açısıyla ve bebek sahibi olmakla ilgili düşüncelerini söyledi.

“Charlie’nin Melekleri”nin yıldızı Barrymore ile neredeyse “kardeş” olduklarını söyleyerek sanatçının yakın bir zamanda dünya evine gireceği Wil Kopelman ile evleneceğini arkadaşından önce öğrendiğini söyledi.

Diaz şöyle konuştu: “Drew öğrenmeden önce Wil’in ona evlenme teklif edeceğini biliyordum. Bu kararı destekledim.”

Diaz çocuk sahibi olma konusunda da fikirlerini dergi okuyucularıyla paylaştı. Kadının toplumun berlirlediği bir yoldan yürümeye teşvik edildiğini söyleyen Diaz sözlerine şöyle devam etti:

“Kadınlar kendileri için belirlenen bir yoldan yürümek zorunda bırakılıyor. Toplum bu konuda kadına baskı yapıyor. Ben hiçbir zaman ‘çocuk istemiyorum’ demedim. Sadece henüz çocuğum yok ve gelecek ne getirecek bilmiyorum.”

Kız arkadaşlarının hayatında önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Diaz şöyle konuştu: "İyi arkadaşlığın formülü basit: Birbirine iyi davran ve düşünceli ol."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...