Diaz'ın filmi hayatını kurtardı

İngiliz Alex Cooper kanser hastası bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı filmi izlerken benzer belirtilerin kendisinde de olduğunu fark etti. Kan kanseri teşhisi konan Cooper’ın hayatını bu film kurtarmıştı.

17.05.2012 - 11:42

Diaz'ın filmi hayatını kurtardı

İngiltere’de yaşayan Alex Cooper Hollywood’un ünlü oyuncusu Cameron Diaz’ın başrolde oynadığı “My Sister's Keeper” adlı filmi izledikten sonra filmdeki çocuğun kanser belirtilerinin kendisinde olduğunu fark etti.

Uzun süredir kendisini yorgun hisseden ve vücudunda yaralar çıkan Cooper kontrole gittiğinde kan kanseri olduğunu öğrendi. Vakit geçirmeden kemoterapi tedavisine başlayan 15 yaşındaki Cooper’ın hayatı bir filmle kurtulmuştu.

2 sene boyunca hastalığıyla mücadele eden Cooper bugün kendisini çok daha iyi hissediyor. Lise öğrencisi konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Filmi izlerken birdenbire o kızla aynı belirtilere sahip olduğumu anladım. Ailem panik olmasın diye kendimi kötü hissettiğimi onlara söylemiyordum.

Doktora gidip kan testi yaptırdığımda her şey ortaya çıktı. Kan kanseriydim.

Cameron Diaz filmde kanser hastası Kate'in koruyucu annesini canlandırıyor Cameron Diaz filmde kanser hastası Kate'in koruyucu annesini canlandırıyor

Ekranda bir şey izlediğiniz zaman hayattaki her şey çok daha gerçek görünüyor. Bu filmi zamanında izlediğim için çok şanslıyım.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...