Dizi ekibi ölümden döndü

Yapımcı ve yönetmen Osman Sınav ve ekibi "Sakarya Fırat"ın çekimi sırasında yoğun kar ve fırtına nedeniyle Toros Dağları'nda mahsur kaldı. Yaklaşık 5 saat boyunca 1600 metrede kalan ekibin imdadına yetkililer koştu.

09.03.2011 - 10:36

Dizi ekibi ölümden döndü

"Sakarya Fırat" dizisi için dün Toroslarda 1600 metre yükseklikte bir karakol kurup çekim yapan Osman Sınav ve 75 kişilik ekibi yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle 5 saat boyunca dağda mahsur kaldı.

Cep telefonuyla ulaştıkları yetkililerin yardımıyla mahsur kaldıkları yerden kurtarıldı. Ancak Sınav ve ekibinin çilesi burada da bitmedi.

Habertürk'ün haberine göre; ekibin park ettikleri araçlarını kar yağışı nedeniyle kullanamaması üzerine belediye tarafından gönderilen grayderler yol açma çalışması gerçekleştirdi.

Grayderlerle karlı yollar açıldı ama bu defa da yolda buzlanma olduğu için Osman Sınav ve ekibi araçlarını orada bırakmak zorunda kaldı.

Şimdilik güvenilir bir yerde konakladıklarını söyleyen Sınav, "Çekimlere ara vermeyi düşünmüyoruz. Hava şartları hafifleyince çekimlere devam edeceğiz. İnşallah yetiştirebiliriz. İki üç gün içerisinde çekmemiz lazım" dedi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...