CNBC-e, Doctor Who hayranlarını bir araya getiriyor!

CNBC-e ve Doctor-Who Türkiye Grubu’nun 31 Ocak Cumartesi günü Maslak’ta düzenleyeceği “Doctor Who Hayran Buluşması”nda, Whovianları büyük sürprizler bekliyor.

ntv.com.tr 23.01.2015 - 14:38

CNBC-e, Doctor Who hayranlarını bir araya getiriyor!

1963 yılında Britanya’da başlayan ve kült yapımlar arasında yer alan Doctor Who dizisinin, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yüzbinlerce hayranı bulunuyor.  Türkiye’de CNBC-e’de yayınlanan dizinin merakla beklenen 8. sezonu, 15 Şubat Pazar 20’de ekrana gelecek. Ancak Türkiye’deki Doctor Who hayranlarını daha birçok sürpriz bekliyor.

WHOVIANLAR MASLAK'TA TOPLANIYOR!

CNBC-e ve Doctor-Who Türkiye Grubu tarafından ilk kez düzenlenen “Doctor Who Hayran Buluşması” Whovianları İstanbul’da bir araya getiriyor. 31 Ocak Cumartesi günü saat 13.30 ila 18.00 saatleri arasında Maslak’taki CNBC-e binasında gerçekleşecek etkinlikte katılımcılar için birçok sürpriz hazırlandı.

Doctor Who macerasının başlangıcını anlatan bir filmle başlayacak buluşma; hediye çekilişleri, Doctor Who Gen TR tarafından gerçekleştirilecek bir sohbet köşesi, gerçek boyutta Doctor Who kartonlarıyla fotoğraf çekimleri ve daha pek çok aktiviteyle devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...