14 yıllık kocası, efsane prodüktör Mutt Lange 2008’de onu en iyi arkadaşı için terk edince Shania Twain’in kalbi kırılmıştı.

Ama 45 yaşındaki country şarkıcısının kocasını elinden alan kadının eski kocasıyla nişanlandıktan sonra ‘hiç olmadığı kadar mutlu’ olduğu söyleniyor.

40 yaşındaki Frederic Thiebaud eskiden Shania Twain’in en iyi arkadaşı ve ev yöneticisi Marie-Anne Thiebaud’la evliydi. Marie-Anne şimdi Lange ile beraber yaşıyor.

Country şarkıcısı Shania Twain’in eski arkadaşının eski kocası Frederic Thiebaud ile nişanlandığı söyleniyor. Çift iki senedir beraberdi.
Country şarkıcısı Shania Twain’in eski arkadaşının eski kocası Frederic Thiebaud ile nişanlandığı söyleniyor. Çift iki senedir beraberdi.

Marie-Anne, Shania Twain’in çalışanıydı ve İsviçre’deki 46 odalı şatosuna bakıyordu.

Shania İsviçre’de başka hiç kimseyi tanımadığı için Marie-Anne çok geçmeden şarkıcının yakın sırdaşı ve yolculuk arkadaşı oldu.

Ama iki yıl önce, country şarkıcısının evliliği kocasıyla Marie-Anne arasındaki evlilik dışı ilişki nedeniyle çökünce, Shania Twain avunmak için Thiebaud’a döndü.

Thiebaud’da karısından o şekilde ayrılmanın şokunu yaşıyordu.

Shania Twain bu yıl Thiebaud’un web sitesine şöyle yazdı: ‘İyi ve kötü zamanlarda birbirimize güvendik ve sırayla birbirimize destek verdik. Bütün olaylar bizi giderek birbirimize yaklaştırdı ve güçlendirdi’.

2009 yazında çiftin dostluğu aşka dönüşmüştü.

Shania Twain'in temsilcisi çiftin resmen nişanlandığını ve evliliğe hazırlandığını teyit etti.