Eşinin boğazına bıçak dayadı

Ünlü Amerikalı sinema ve dizi oyuncusu Charlie Sheen, bir aile içi şiddet olayında suçlu olduğunu kabul etti ama savcıyla vardığı bir anlaşma sonucu hapis yatmayacak.

03.08.2010 - 09:27

Eşinin boğazına bıçak dayadı

Noel günü eşi Brooke Mueller'in gırtlağına bıçak dayamaktan 30 gün hapis cezasına çarptırılan ünlü oyuncunun cezası, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Malibu kentinde bulunan lüks bir alkol ve uyuşturucu tedavi merkezinde 30 gün tedaviye çevrilmişti.        

Sheen'nin avukatı Yale Galanter, Sheen'in ayrıca 30 gün şartlı tahliyenin şartlarını yerine getireceğini ve 36 saat saldırganlığını kontrol altına almaya yönelik bir programa katılacağını söyledi.         

UYUŞTURUCU, ŞİDDET VE FUHUŞ
"Platoon" ve "Wall Street" filmlerinde de oynamış olan Sheen'in, 1990'lı yıllarda uyuşturucu, aile içi şiddet ve fuhuş olaylarından dolayı başı bir çok kez adaletle derde girmişti.        

1997 yılında Kaliforniya'da kız arkadaşına saldırmaktan yargılanan Sheen ayrıca, eski eşi kadın oyuncu ve eski James Bond kızlarından olan Denise Richards'a da saldırmaktan suçlu bulunmuştu.       

Hollywood'a en iyi maaş alan dizi oyuncularından biri olarak kabul edilen Sheen, bir an önce başrolü oynadığı "Two and a half men" dizisinin setine geri dönmek istiyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...