'Evet, ben bir bağımlıyım'

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Love, Istancool Festivali kapsamında düzenlenen söyleşide özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

'Evet, ben bir bağımlıyım'

Courtney Love uyuşturucu ve alkol bağımlısı olduğunu itiraf etti ve "Evet, ben bir uyuşturucu bağımlısı ve alkoliğim. şu anda da canım sigara içmek istiyor" dedi.

Sanatçı, söz yazarı, şarkıcı, oyuncu ve ikon olarak tanıtıldığını söyleyen Love, oyuncu olmak istemediğini, oyunculuk teklifinin ünlü olduktan sonra geldiğini belirtti.

"Ben sadece şarkı söylemeyi severim. Marka olmak istemem" diyen ünlü şarkıcının itirafları şöyle:

"Oyuncu olmak istiyorsan herkese doğru davranamazsın. Film yıldızı olmak ayrı bir şey... Bir kafede otururken nasılsan sette de aynı olman gerekir. Sahnede ise binlerce kişiye “kapa çeneni” diye bağırabilirsin! Bu yüzden benim mesleğim albüm yapmak.

Hiçbir reklam filminde oynamadım. 1990’lı yıllarda çok reklam filmi teklifi geldi ama reklamda oynamaktan korktum. Çünkü kimlere hitap edeceğini bilemiyorum. Reklamdan gelecek paraya ihtiyacım da yok.

Sadece gürültüden ibaret albümler yapmasaydım başarılı olamazdım! Sahnede olmak bambaşka bir duygu. Şarkı söylerken seyahatteymiş ya da tatil yapıyormuş gibi eğleniyorum.

MP3 yüzünde albümler artık değerini yitirdi. şimdi herkes internetten şarkı indiriyor."           

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...