Evindeki paraları soygunculara kim söyledi?

Demet Akalın'ın Beykoz'daki villasında hizmetçiyi eterle bayılttıktan sonra şarkıcının içinde 100 bin lira bulunan çanta ile ziynet eşyalarının gasp edilmesi olayıyla ilgili olarak polis 4 kişiyi gözaltına aldı. Yakalanan şüpheliler "Biri bize evde çanta içinde para olduğunu söyledi" diye ifade verdi.

22.08.2011 - 13:33

Şarkıcı Demet Akalın, 17 Ağustos 2011 tarihinde karakola giderek, Beykoz Acarkent sitesindeki villasında içerisinde 100 bin lira para olan çanta ile ziynet eşyasının çalındığını polise bildirdi.

Akalın'ın şüphelendiğini söylediği hizmetçisi R.O. ile eşi M.O.'nun aralarında bulunduğu 4 kişi gözaltına alındı. Sorgulamaları yapılan 4 kişi olayla bağlantıları tespit edilemeyince serbest bırakıldı.,

SOYGUNCULARIN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ
Gasp Büro Amirliği Ekipleri olayla ilgili çok yönlü araştırma yaparak zanlıların kimliklerini belirledi. Ardından düzenlenen operasyonlarda, gasp olayını gerçekleştirdikleri belirlenen Sercan Z. (18), Emrah Ö. (23) ile araba kiralamada onlara yardım eden arkadaşları H.S., E.A. yakalanarak gözaltına alındı.

EVLERİNDE BULUNAN PARA, ÇALDIKLARI PARA MI?
Zanlıların evlerinde ve üzerlerinde yapılan aramalarda, çaldıkları bir miktar ziynet eşyası ile 100 bin lira para ele geçirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilerek sorgulamaları yapılan zanlılardan Sercan Z. ile Emrah Ç. suçlarını kabul etti.

"BİRİ BİZE -EVDEKİ ÇANTADA PARA VAR- DEDİ"
DHA'nın haberine göre; zanlıların ifadelerinde, "Biri bize Demet Akalın'ın evinde çantada para olduğunu söyledi. Biz de olay günü ellerimizle kürekle villaya gittik. Hizmetçi kapıyı açtığında bahçe ölçümü için geldiğimizi söyledik. Onu eterle bayılttıktan sonra koli bandıyla ellerini ayaklarını bantla sardık. Ardından para ile altını alarak kaçtık" dedikleri öğrenildi.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...