Evinizin güvenliği için...

Tüm dünyada küresel ısınmanın önüne geçilmesi amacıyla alternatif kaynak arayışı hızlandı.

30.09.2009 - 15:17

Evinizin güvenliği için...

Küresel ısınma nedeniyle çevreye gösterilen duyarlılık, enerji üretimi modellerinde de etkili olmaya başlıyor. Temiz enerjinin gündelik yaşamımıza girmesi ve kullanımı yaygınlaşırken, Onduline Avrasya Temiz enerjinin üretimi konusunda çok önemli bir adım atıyor.

Doğaya gösterdiği saygıyı ürünlerine de yansıtan dünyanın önde gelen çatı kaplama ve yalıtım malzemesi üreticisi Onduline Avrasya, 06-10 Mayıs 2009 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Uluslar arası Yapı 2009 Fuarında bulunan standında güneş enerjisi ile çalışan fotovoltaik çatı panellerini Türk müşterileri ile ilk kez buluşturmuşdu.

Fotovoltaik Çatı Panelleri

Onduline Avrasya’nın tanıtımını gerçekleştirdiği güneş enerjisi ile çalışan fotovoltaik çatı panelleri sisteminde, evinizin ihtiyacı olan enerjiyi güneşten sağlayarak kendiniz üretebiliyorsunuz.

Güneş enerjisi ile çalışan fotovoltaik çatı panellerinin çalışması sırasında ışığı elektrik enerjisine dönüştüren paneller için kuvvetli güneş ışığı gerekmiyor. Kapalı veya bulutlu hava ile dolunay ışığı da elektrik üretimi için yeterli oluyor. Böylece günlük yaşamınızda kullandığınız enerji gideri maliyetleri düşerken, üretim fazlasıyla para kazanabiliyorsunuz.

Emlaktimes

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...