"Evlilikten bir şey anlayamadık" (Hande Soral & İsmail Demirci)

Mersin'de bir otomobil markasının tanıtımına katılan sinema ve dizi oyuncusu Hande Soral ile İsmail Demirci, hayranları ile keyifli zaman geçirdi. Bir süre önce yaşamlarını birleştiren çiçeği burnundaki çift, evlilikten henüz bir şey anlamadıklarını söyledi.

Haberler 29.10.2017 - 13:26

"Evlilikten bir şey anlayamadık" (Hande Soral  İsmail Demirci)

Sürüş deneyiminin de yapıldığı etkinliğe Hande Soral ve İsmail Demirci de katıldı. Büyük ilgi gören oyuncular, hayranlarını kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Mutluluk pozları veren yeni evli çift, cep telefonlarıyla selfie yaparak sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Soral, etkinlikte eşini de yanına alarak direksiyona geçti.

"TANTUNİ YEMEK İÇİN BİR DAHA GELECEĞİM"

Cumhuriyet'in 94'ncü yılını kutlayan Soral, şöyle konuştu: Herkesin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum. Şehirleri geziyoruz, hayatı keşfediyoruz. Mersin'e ilk defa geliyorum, çok güzel bir şehir. Keyifli bir gün geçireceğiz. Tantuni en sevdiğim yemek bu nedenle Mersin'e gelmeyi iple çekiyordum. Çünkü tantuniyi çok seviyorum. Herkesi öpüyorum."

Mersin'e ilk kez geldiğini belirten İsmail Demirci de "Mersin, güzel ve gelişmiş bir şehir. Özellikle tantuniyi çok sevdim. İstanbul'dan Mersin'e tantuni yemek için bir daha geleceğim" diye konuştu 

"EVLİLİKTEN BİR ŞEY ANLAMADIK"

Demirci, 'Evlilik nasıl gidiyor?' sorusuna ise "Geçtiğimiz günlerde evlendik. Güzel gidiyor ama henüz bir şey anlamadık. Çünkü ikimiz de çok çalışıyoruz. Bizim için bir şey değişmedi. Evlendik, mutluyuz" yanıtını verdi.

Demirci, gelecek ay 'Babamın Günahları' adlı dizide rol alacağını da sevenlerine duyurdu.

SORAL KARDEŞLER DÜĞÜNDE COŞTU - İZLE

Sayfa Yükleniyor...