NTV

Fazilet Hanım ve Kızları'nda gerçekler açığa çıkıyor

ntv.com.tr

Yaşam

İlk bölümü ile çok konuşulan Fazilet Hanım ve Kızları’nın ikinci bölümünde Egemen ailesi Sevinç’in ölümüyle sarsılırken, Fazilet Hanım ve kızlarının evi ise, Hazan’ın otel odasında geçirdiği korkunç geceyle yangın yerine dönüyor.

Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Deniz Baysan’ın başrollerde yer aldığı Star TV dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları' ilk bölümüyle çok konuşuldu. 1 Nisan Cumartesi, saat 20.00'de ikinci bölümüyle ekrana gelecek olan dizide heyecan hız kesmiyor. 

Yarışmayla ilgili büyük hayal kırıklığı yaşayan Fazilet, her şeye rağmen hayallerinden geri adım atmaz. Yeni hedefi, ne pahasına olursa olsun yalıya kapağı atmaktır. Hayatının en karanlık gecesini yaşayan Hazan ise hesaplaşmak için kim olduğunu bile bilmediği Yağız’ın peşindedir. Öte yandan, Sinan’ın çektiği acıya şahit olmak, Hazan’ı geçmişin kapanmayan yaralarıyla yüzleştirirken, Hazan ve Sinan arasında, herkesin hayatını değiştirecek bir köprü kurar.

Egemen Yalısı’nda gerçekler açığa çıkıyor

Yalıda ise, annelerinin ölümüyle ilgili gerçek, kardeşler arasındaki tüm çekişmeleri ayyuka çıkarmıştır. Çocuklarını dizginlemekte zorlanan Hazım ise ailesiyle ilgili çok daha tehlikeli bir sırla yüzleşmek zorundadır. Kızlarına rağmen yarışma uğruna gözünü karartan Fazilet’in Ece’yi yalıya sokması kimsenin beklemediği olayların fitilini ateşlerken, Hazan bir anda kendini Sinan’la birlikte tehlikeli bir macerada bulur.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 2. BÖLÜM FRAGMANIETİKETLER