NTV

'Gibson bana da şiddet uyguladı!'

Yaşam
'Gibson bana da şiddet uyguladı!'

Mel Gibson'ın başı, Oksana Grigorieva'nın fiziksel saldırı suçlamalarının ardından şimdi de eski sevgilisi olduğunu iddia eden bir başka kadının iddialarıyla dertte...

Amerikan Fox News kanalına konuşan Violet Kowal, geçen yıl yaşadıkları üç aylık ilişkinin açığa çıkmasıyla Gibson'ın öfkelendiğini ve kendisine bağırarak canını acıtmakla tehdit ettiğini söyledi.

Aktörün tepkisi karşısında çok korktuğunu bu yüzden de polise gitmek yerine birkaç hafta boyunca herkesten saklandığını ifade eden genç kadın, 54 yaşındaki Gibson'la ilk kez 2007'de tanıştığını ve oyuncunun boşanmasının ardından birlikte olmaya başladıklarını iddia ediyor.

26 yaşındaki fitness modeli, ünlü yıldızın bir de bebek sahibi olduğu eski sevgilisi Oksana Grigorieva'dan haberdar olmadığını çünkü onlardan hiç bahsetmediğini öne sürüyor.

Daha önce de eski sevgilisi ve ondan olan bebeğine zarar vermekle suçlanan Gibson bu iddiaların uydurma olduğunu açıkladı ancak Kowal "Gibson'ın evinden ve cep telefonundan yapılan aramaları ilişkimize kanıt olarak gösterebilirim." diyor.