Bu kesinlikle Sound of Music filmindeki Do Re Mi şarkısından çok daha seksi.

Kadın iç çamaşırı şirketi La Senza yaratıcı Noel reklam kampanyası bünyesinde modellerin sutyen bedenlerine uygun şarkılar söylediği bir film çekti.

YouTube’a birkaç gün önce koyulan video kısa sürede bir milyondan fazla tıklandı. Video önce A'dan G'ye kadar sutyen bedenleri olan yedi kızı tanıtıyor.

Fotoğrafta bir dizi şilte üzerinde görülen ‘Sutyen Bedeni Korosu’ sonra dönüp Deck The Halls şarkısının neşeli melodisiyle, bedenlerine uygun notayla şarkı söylemeye başlıyor.

Kampanya için özel olarak açılan web sitesi cupsizechoir.com'da alıcılar klavyelerindeki harfleri kullanarak koroyu 'çalabiliyor' – her bir nota çalındığında modelin resminin altında iç çamaşırına dair açıklama ve ürünün La Senza satış sitesindeki sayfasına bir bağlantı görünüyor.

Şirket yetkilileri filmin erkekler için yapıldığını, onlara Noel alışverişlerinde yardımcı olmayı hedeflediğini söyledi.

Bu kampanya markanın ürün yelpazesini, özellikle de diğer büyük satıcılarda az bulunan ya da hiç bulunmayan DD-GG bedenli sutyenleri oldukça yaratıcı bir şekilde tanıtıyor.

1990’da kurulmuş Kanada merkezli iç çamaşırı markasının sahibi Limited Brands, Victoria’s Secret’ı da bünyesinde barındırıyor.

Marka makul fiyatları sayesinde dünya çapında kadınların favorisi oldu ve şu anda 45 farklı ülkede 787 mağazada satılıyor.