Gossip Girl: Yeni stil ikonu Chuck

Grubun kötülerinden zengin ve züppe Chuck Bass, aynı zamanda gardırobu en renkli olanlardan biri.

Haberler 24.12.2008 - 18:06

Gossip Girl: Yeni stil ikonu Chuck

Erkek stiline yeni bir soluk getiren Chuck, yaşı değerlendirildiği zaman bu tarz giyime biraz erken başlamış dedirtiyor. Fakat dizinin her bölümünde kıyafetlerine gelen olumlu yorumlar sayesinde Chuck, dünyanın takip ettiği stil ikonlarından biri olma yolunda ilerliyor.

İngiliz oyuncu Ed Westwick’in başarıyla canlandırdığı Chuck Bass karakteri, aslında kitabın orjinalinde ikincil rolde. Ancak Westwick’in oyunculuğu ve dizideki rolü icabı Chuck, Gossip Girl’ün en çok konuşulanlarından biri ve en iyi giyineni.

Stil erkeği yaratıyor, erkek de stili...
Anti-kahraman Charles Bartholomew Bass (Chuck Bass), Manhattan’ın zengin sınıfında doğup büyümüştür. Babasına ait New York Palace Hotel’de yaşamaktadır. En yakın arkadaşı Nate Archibald’dır. En büyük ilgi alanı seks ve paradır. Söz konusu entrika, manipülasyon ve öç almak olunca Chuck, Blair’ın erkek versiyonudur.

Kendine güvenli Chuck’ın stili de özgün ve oldukça cesur. Fuları nerdeyse onun imzası. Paltolarının yakalarını genelde kaldırıyor ve bol bol kaşkol kullanıyor. Baklava desenini oldukça iyi taşıyor. Farklı renkleri kombinlemede üstüne yok. 17 yaşında bir genci seyrettiğinizi unuttururcasına bir karizma var üzerinde.

Mimikleri ve karakteriyle bütünleşen stili, Chuck'ın TV'nin unutulmaz erkek karakterleri arasında yer almasını sağlayacak.

Sayfa Yükleniyor...