29 Nisan Çarşamba akşamı nefesler tutulacak, birbirinden iddialı 20 genç kız ve Hadise sahnede hünerlerini sergileyecek.

Kral TV ve CNBC-e’nin düzenlediği Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması, Hadise’nin şarkıları ile renklenecek, güzeller Hadise ile dans edecek. 

Güçlü sesi ve müthiş sahne performansıyla sağlam ve başarılı bir kariyere sahip olan, Avrupa’da ve Türkiye’de tüm ilgiyi üzerine çeken Hadise, bu yıl Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye’yi temsil edecek.

Hadise, iddialı olduğu Eurovision yarışması öncesinde Miss Turkey töreninde hem moral verecek hem de moral bulacak... Hadise, bu özel gecede hem Eurovision’da seslendireceği “Crazy for You” şarkısını hem de Deli Oğlan gibi popüler parçalarını seslendirecek. Sanatçıya sahnede güzeller de danslarıyla eşlik edecek.

MISS TURKEY 29 NİSAN AKŞAMI KRAL VE CNBC-e’DE
20 genç kızın yarışacağı Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nı 29 Nisan akşamı Kral TV ve CNBC-e yayınlayacak. Bu arada güzellerin günlük aktiviteleri Kral TV’de her akşam yayınlanıyor. Blogerlar ise Miss Turkey güzellerini takip ederek kamp günlüğünü saati saatine missturkey.ntvmsnbc.com adresinde anlatıyorlar. Güzellerin hayranları da görüşlerini ve favorilerini sitede anlatıyorlar...

Yaşları 18 ile 25 arasında değişen güzeller, başta İstanbul, İzmir, Antalya illeri ile Almanya, Fransa gibi ülkelerden katılıyor.