Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden barışma sonrası ilk fotoğraf

Sosyal medya hesaplarından ayrıldıklarını açıklayan Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden barışma sonrası ilk fotoğraf geldi. Ünlü şarkıcı Hadise, Kaan Yıldırım ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden barışma sonrası ilk fotoğraf

İlişkilerini açıkladıklarından bu yana göz önünde olan ve Kaan Yıldırım 2020 yılının en çok konuşulan çiftlerinden biri oldu.

2020’nin son günlerinde ise aldıkları ayrılık kararını sosyal medyadan şu sözlerle duyurmuştu:

 “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor... Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…” 

HADİSE VE KAAN YILDIRIM ÇİFTİ BARIŞTI

Ayrılıkları kısa süren Hadise ve Kaan Yıldırım çifti tekrar bir araya geldi. 

Müjdeli haberi veren Hadise yaptığı açıklamada, “Bir ilişki başladığında ayrılıyorlar oluyor, sonra tekrar barıştılar oluyor. Onlar insanın canını yakıyor. 2020'de hangimizin psikolojisi yerindeydi ki... Ben de insanım benim de duygularım var bazen yoğun yaşanıyor onun dışında her şey yolunda çok mutluyuz” İfadelerini kullandı.

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden barışma sonrası ilk fotoğraf - 1

BARIŞMA SONRASI İLK HADİSE’DEN GELDİ


Hadise, sosyal medya hesabından Kaan Yıldırım’la sarıldığı fotoğrafı paylaşarak sevenlerini mutlu etti. Çift, mutlu olduklarını ve aralarında bir sorun olmadığını bu fotoğraf ile göstermiş oldu.

MENAJERİMİ ARA 23. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...