Mesut Yar: Haluk ile Meltem'i gerçekten boşardım

Star TV ekranından yükselen kahkaha seslerini evleri taşıyan, televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Çocuklar Duymasın'ın Haluk ve Meltem'i ayrılık kararı sonrası öneride bulundu: Senarist olsam bu çifti gerçekten boşardım.

07.11.2017 - 12:45

Mesut Yar: Haluk ile Meltem'i gerçekten boşardım

Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un paylaştığı 'Çocuklar Duymasın' dizisine, Haluk ve Meltem'in ayrılık kararı damgasını vurdu. Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, ikilinin yeniden barışacağını belirtirken, dizinin senaristine flaş bir öneride bulundu.

"SONUNDA HEP BARIŞTILAR"

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Boşansınlar da Görelim" başlıklı yazısı şöyle: "Çocuklar Duymasın" (Kanal D) dizinin önceki akşam yayınlanan bölümü bana biraz kendini tekrar gibi geldi. Haluk ile Meltem'in daha önce de birkaç kez ayrılmaya karar verdiğini izlemiştik. Sonunda hep barıştılar. Muhtemel yine öyle olacak.

"HAYATTAKİ SONLAR HEP DE MUTLU DEĞİL"

O değil de senarist olsam bu çifti gerçekten boşardım. Malum dizide her hafta gündelik yaşamı neden ve sonuçlarıyla anlatma ve tespit çıkarma çabası var. Boşanmış ailelerin gündelik yaşamı, çekilen sıkıntılar, hüsranlar ya da artık neyse bu konularla işi çıkmaz sokaktan çıkarmış da olabilirdim. Hani hayattaki sonlar hep de mutlu değil. Ya da bazı mutlu sonlar hiç düşünmediğimiz yerlerden gelebiliyor!"

Sayfa Yükleniyor...