Haluk Levent kanser hastası kızın son isteğini yerine getiremedi

Kurduğu AHBAP adlı dernek üzerinden yardım isteyenlere elini uzatan Haluk Levent, ölmek üzere olan kanser hastası bir çocuğun son isteğini yerine getirmek için uğraştı ama başarılı olamadı.

23.06.2017 - 09:27 | Son Güncelleme : 23.06.2017 - 09:28

Haluk Levent kanser hastası kızın son isteğini yerine getiremedi

Şarkıcı Haluk Levent ölmek üzere olan kanser hastası bir çocuğun 'son isteği'ni yerine getirmek için uğraştı ama başarılı olamadı. Sosyal medya hesabından “Size beni üzen bir anımı anlatmak istiyorum” diyerek olayı anlatan Levent, şu sözleri sarf etti:

“1 ay kadar önce oldu bu olay. 3 yıldır ilgilendiğimiz bir kızımız vardı 9 yaşlarında. O da ilik kanseri ve doktorlar ümidi kesmişti. Ailesi artık gözyaşları içinde kızın her isteğini yerine getirmek istiyordu. Kızları ölüyor! Kızın çok sevdiği bir dizi oyuncusu vardı. Ailesi benden o dizi oyuncusuna ulaşmamı ve doğum günü için ondan bir video istememi istedi. Ben de hemen olur dedim. Niye olmasın ki? Hemen B.A adında eski magazinci şimdi yapımcı arkadaşımı arayıp o dizi oyuncusunun telefonunu istedim. Sağ olsun hemen verdi ve aradım telefona menajeri çıktı. Kendimi tanıttım çok mutlu olduğunu beni devamlı dinlediğini söyledi. Ben de o samimiyetle isteğimi söyledim. Bir kız çocuğunun doğum günü yaklaşıyor ve bu kız ölecek ya… Kıza söz verdim o dizi oyuncusu ona video yollayacak. Rica ettim menajerden… Ben Haluk Levent’im sonuçta kimse kırmaz beni değil mi? Öyle düşünerek o yavruya söz verdim. Menajer ‘Tamam Haluk Bey ileteceğim’ dedi. Aradan günler geçti telefonuma bakmadılar biliyor musunuz. Bakmadılar kaçtılar. Küçücük bir video için. Hem araya ben girmişim… Maalesef doğum günü geçti. Kıza palyaço filan götürdük unutturmak istedik dizi oyuncusunu. Ama sordu. Ben de ‘o Amerika’da ulaşamadık’ dedim. Kızın gözleri doldu. O günden 2 hafta sonra kızı kaybettik. O şimdi melek oldu. Şu üç günlük dünyada popçu olsan rock’çı olsan artist olsan ne yazar adam olamadıktan sonra. Hepimiz adam olmaya çalışalım ben de sen de! Bunu hiç yazmak istemezdim. Ama yakınını kaybeden arkadaşımızın bize serzenişinden sonra yazmaya karar verdim. Sizi üzdüysem özür dilerim.”

Dizi oyuncusunun ismini vermeyen Haluk Levent’e hayranları ısrarla isim vermesini gerektiğini söylese de ünlü şarkıcı bu isteklere, “İfşa edecek adam mıyım ben? Olayı bir tek eski gazeteci şimdi ise yapımcı arkadaşım B.A biliyor o da kimseye söylemez zaten. Yakışmaz bize” yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...