Hamile Işın gelin oldu

Işın Karaca ve yönetmen sevgilisi Sedat Doğan dün evlendi. Böylece hafta sonundan bu yana beş ünlü isim nikah masasına oturmuş oldu.

31.05.2011 - 11:58

Hamile Işın gelin oldu

İlişkilerine bir dargın bir barışık devam eden çift Işın Karaca’nın hamile olduğunun öğrenilmesiyle tekrar barışmış ve evlilik kararı almıştı. Bu özel günlerinde çifti Okan Bayülgen-Şirin Ediger çifti de yalnız bırakmadı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın kıydığı nikahta Sedat Doğan beyaz bir tişort ve siyah ceketiyle hazır bulunurken, Işın Karaca gelinlik yerine beyaz bir ceket giydi ve başına beyaz bir çiçek taktı.

BÜLENT İNAL EVLENDİ
Bülent İnal, bir süredir beraber olduğu Melis Tüysüz'le İstinye'de dünyaevine girdi. Okan Bayülgen'in yönetmeni Reyhan Tüysüz'ün kızı olan 25 yaşındaki Melis Tüysüz'le 38 yaşındaki Bülent İnal'ın sade düğün törenine Yılmaz Erdoğan, Yeşim Salkım, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in yanısıra Okan Bayülgen katıldı.

"HEYECANDAN BAYILABİLİRİM"
Oyuncu Şahnaz Çakıralp, tıp dünyasında Oscar’lı göz cerrahı olarak bilinen Prof. Dr. Murat Öncel ile evlendi. Geçen Aralık ayında tanışan ve 14 Şubat’ta nişanlanan çiftin düğününe sanat, siyaset, bilim ve iş dünyasından 400 davetli katıldı. Çakıralp'in nikah memurunu beklerken bile twitter sayfasına şu yazdı: "Nikah memurunu bekliyorum. Heyecandan bayılabilirim. Just married!"

YAŞAR EVLENDİ
Şarkıcı Yaşar, işadamı Haşmet Ronabar'ın baldızı Merve Oğuz ile evlendi. Çift, önceki akşam düzenlenen törenle nikâh masasına oturdu. Düğüne çiftin aileleri ve yakın dostları katıldı.

KAVAK YELLERİ'NDE DÜĞÜN
“Kavak Yelleri” dizisinde Metin karakterini canlandıran oyuncu Ferit Aktuğ evlendi. Baltalimanı’ndaki bir mekanda düzenlenen düğün töreninde Aktuğ’u oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde smokinini çıkaran Aktuğ, düğüne kot pantolon ve tişörtüyle devam etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...